2014. nyár

Nos… a Yami Shibai 2nd Season-t mégsem visszük. (Black Butterfly)

Az Ao Haru Ride OVA-ja is nyári szezonos lesz (aug.25.). Szintén NF-AA projekt lesz.:smiley:

A Nozo x Kimi OVA-t szívesen vinném, ha akad még valaki aki csinálná akkor azzal együtt szívesen együtt dolgoznék. De addig is egy kérdőjel mehet mellé a nevemmel (rootex)

Az előzetesek alapján naon megtetszett a Rail Wars! anime, úgyhogy az Anime Raptors biztosan fogja vinni.

Sziasztok,
egy olyan kérdésem lenne, hogy az RWBY animációs rajzfilm elvileg globál anime tag-et kapta, de most, hogy kijön júliusban a 2. évad belőle, szeretném megérdeklődni, hogy az is bekerül a nyári szezonba? Vagy más kategóriába kerül? :smiley:

[quote=“rootex”]Sziasztok,
egy olyan kérdésem lenne, hogy az RWBY animációs rajzfilm elvileg globál anime tag-et kapta, de most, hogy kijön júliusban a 2. évad belőle, szeretném megérdeklődni, hogy az is bekerül a nyári szezonba? Vagy más kategóriába kerül? :smiley:[/quote]

Felveszem, ha esetleg tudnál valami adatlapszerű képződményt linkelni róla, akkor megköszönném.

Csak ilyet tudok adni: RWBY :slight_smile: Mivel MAL-ra nem raktak semmit róla, ezért csak ezt tudom adni

**[size=150]A Jinsei-t 100%[/size] h vinni fogom
Gary alias LordSesshoumaru
Gary -ként tüntess fel a project mellett, ez megoldható lenne?
Mivel az eddigi munkáim során is ezt használtam **

Engem ki lehet húzni, nem viszem a Jinseit.

Megvolnék, néhány üzenetet véletlen átugrottam, mert azt hittem, már felvettem, de ezekért elnézést. Most pótoltam őket.

Szeptember 26-án jelenik meg az első BD-n a Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei!: First Bra - Illya-hen című OVA/special. Ehhez is mehetünk R/RFs-ként.

Még sem tudom vinni Otakuforum projectben az Ao Haru Rideot mivel nem fogom tudni normális időközönként fordítani.

Ööö…észrevettem, hogy a Press One Gogo-t az RWBY 2-höz odaírtátok, hogy visszük. **De mi nem visszük **azt, itt csak felvetettem, hogy ide lehet-e sorolni az RWBY-t vagy sem. Kérlek titeket, vegyetek ki minket onnan :slight_smile:

Elméletileg a Kantai Collection: KanCole átkerült az őszi szezonra.

Ha ez így marad tovább, akkor lehet, hogy viszem majd vagy az Aldnoah.Zerot, vagy a Zankyou no Terrort.
Ma, első rész alapján eldöntöm.

Elnézést, javítottam. ^^"

[quote=“Haku”]Elméletileg a Kantai Collection: KanCole átkerült az őszi szezonra.

Ha ez így marad tovább, akkor lehet, hogy viszem majd vagy az Aldnoah.Zerot, vagy a Zankyou no Terrort.
Ma, első rész alapján eldöntöm.[/quote]

Én is úgy hallottam, szóval kihúztam. A másik kettőhöz meg odaírtalak titeket.

Köszi. :slight_smile:
Ha lesz valami fejlemény, akkor írok. :slight_smile:

Yo!

Mégsem visszük a Bakumatsu Rock-ot. Ki lehet kúzni minket mellőle. Domo!

A Haru-subs nevét be írhatjátok a Sword Art Online 2 és a Jinsei mellé.

Lett még egy ilyen anime is a nyárra: Gundam-san

A dramaticalt is 100%, hogy visszük, ki lehet venni tőlünk a kérdőjelet.:smiley: