2014. tavasz

UraharaShop Projektek (amik teljesen biztosak)

Fairy Tail (2014)
Gokukoku no Brynhildr (közös az AA-val)
Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns (Conan mellett számomra kötelező :stuck_out_tongue:)
Mekaku City Actors
Seikoku no Dragonar
Sidonia no Kishi (közös AA-val)
Yu-Gi-Oh! ARC-V

Egyelőre ezeket néztem ki magamnak:

Bokura wa Minna Kawaisou
Gochuumon wa Usagi Desu ka?
Selector Infected WIXOSS

Az első részek után a véleményem is változhat, ezért legyenek csak kérdőjelesek.

Egy csapatnevet kérhetek, ha van? Vagy ez egyéni lenne?

[quote=“Komlo”]

Egy csapatnevet kérhetek, ha van? Vagy ez egyéni lenne?[/quote]

Bocs, hogy nem szóltam. Egyéni.

Semmi gond, csak sajnos nem mindenkiről tudom hova tartozik, mivel még a csapatokhoz sorolás sincs meg. Egy percen belül felviszem.

Egyenlőre biztos a Zahuczky Sub Team-nél: Kanojo ga Flag wo Oraretara
Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru OVa(NouCome OVA)
(Talán közös az RRFS-el a Gokukoku no Brynhildr[Rajtuk áll, elfogadják-e a felejánlást])

Otakuforum projektben a Date a Live 2 biztosan elérhető lesz.

[quote=“Zahuczky Sub Team”] a Zahuczky Sub Team-nél:
(Talán közös az RRFS-el a Gokukoku no Brynhildr[Rajtuk áll, elfogadják-e a felejánlást])[/quote]

Remélem, elfogadják. Ritz azt mondta nekem, inkább fordítót keresnek rá. Én sajnos ezért nem vállaltam be harmadik sorozatnak a szezonra. Lektoruk és formázójuk már van rá.
Adjatok bele mindent, én nagyon várom! :smiley:

Épp szervezkedek, hogy ne legyen ennyi halmozott elmaradásom és akkor lehet, hogy fordító se fog kelleni. Nagyon képlékeny még a dolog, hogy miként is sikerül elérni ezt a célom. :unamused: A megkeresést kicsit függőben hagyjuk (vagyis visszatérünk majd rá), előbb meglátjuk mi lesz és hogy alakul.

Ezen még gondolkodok, hogy mint és hogy lesz, ha mégis viszem, akkor egyéniben. (párommal dolgozunk közösen).

Saint Seiya: Legend of Sanctuary

Az Anime-Sekai részéről már biztos a Haikyuu és persze az Inari ova-t is vinni fogjuk :slight_smile:

Chihana-Café tervezettjei

  • GJ-bu@
  • Sudden Death (?)
  • Mahou Shoujo Taisen (?)
    utóbbi kettő **nagyon **kérdőjeles…

Ezt lehagytátok tőlünk: Kindaichi Shounen no Jikenbo Returns

Frissítve.

Bocsi, pótoltam. Utólag vettem fel a listára és nem néztem vissza, hogy más nem-e jelezte korábban.

Bocsi, de emellé inkább kérdőjelesen mennék, mert párom megint kórházban van, és nem tudom egyenlőre mikor szabadul onnan, és hogyan lesz a további kezelése meg ilyesmi (ez az elkövetkezendő fél évre van) Sorry. hogy csak most szólok.

Saint Seiya: Legend of Sanctuary

Korrigálva. Semmi gond, jobbulást neki.

A PityVodka egyetlen tavaszi projektje a Haikyuu! lesz. Ez biztos, és az is, hogy más nem lesz. :smiley:

Abarenbou Rikishi!! Matsutarou
anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=10462
Szumóóóós animeee XD
Amiiit seenkiiii neeeem foooog fordíítaaaaníííí még angooolraseeee… -__-

Szóval gondoltam szólok, tavasszal lesz ilyen is!

[quote=“Loxe”]Abarenbou Rikishi!! Matsutarou
anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=10462
Szumóóóós animeee XD
Amiiit seenkiiii neeeem foooog fordíítaaaaníííí még angooolraseeee… -__-

Szóval gondoltam szólok, tavasszal lesz ilyen is![/quote]

Köszi, hozzáírtam. Amúgy nem veszem biztosra, hogy pont egy sport anime nem kerül legalább angolra fordításra.

Nem bishi szépfiúk vannak benne szóval ezért is hanyagolva lesz, meg még MAL-on sincs fent, szóval az érdeklődés iránta angol földön is kb egyelő a zéróval szerintem! xD :smiley: