2014. tavasz

pedig tökre ráizgultam a témára, hogy ebből mit hoznak ki :smiley: és az Ashita no Joe a mangakája, gondoltam biztos lesz fordítva…mindegy, addig még van 1 hónap, hátha :slight_smile:

Kicsit változtattunk a dolgainkon.

Gokukoku no Brynhildr: egyből BD-re fogunk dolgozni az esetében, így ezt kéne valamiképp jelezni.
Mangaka-san to Assistant-san to: biztos lesz, egymagunkban.
Ryuugajou Nanana no Maizoukin: adunk neki egy esélyt, egymagunkban csináljuk.

Más nem változott.

Zahuczky Sub Team-nél még a következők lesznek:
Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga.(ImoCho) OVA
Soul Eater Not!: (Talán(Közös mással?))
Break Blade: (Talán)
És ezen kívül nyitottak vagyunk bármilyen közös projectre másokkal.

Zahuczky Sub Team, melyik lenne az, amit vinnétek szívesen közösbe? :slight_smile:

Hozzáfűzve. Dupla posztért szóbeli figyelmeztetés. /Komlo/

Mert Break Blade-ben benne lennénk :slight_smile: és lenne rá fordítónk :slight_smile:

Kitya, írtam privát üzenetet.

Üdv!
A HiNaMi Team vinné a Mahou Shoujo Taisen-t. :smiley:

Zahuzky Sub Team: Break Blade biztosan megy, közösbe az Anime Sekai Team-el.

Blade and Soult mégsem visszük.

Az “NLGS FS” az alábbi animéket viszi:

  • Bokura wa Minna Kawaisou
  • Gochuumon wa Usagi Desuka?
  • Kanojo ga Flag wo Oraretara
  • Kenzen Robo Daimidaler
  • Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga. OVA

Bármikor felvehetünk új projektet és azt jelezni is fogjuk majd, de egyenlőre ennyi!

Azta ép csak belestem ide, de már több oldalon olvashatom hogy mennyi projekt van készülőben.
Ennek örülök, remélem így folytatódik ez majd, én meg majd szemezgetek közülük. :smiley:

Köszönöm

Sziasztok!

A SaiyanRivals részéről az alábbiak lesznek:

Fairy Tail (2014)
Soul Eater Not!
Bokura wa Minna Kawaisou - ez még egyenlőre kérdőjeles
Fuun Ishin Dai Shogun
Selector Infected WIXOSS - közös AS Team mel

Természetesen a változtatás jogát fent tartjuk, még változhat a listánk.

A No Game No Life-ot mi is visszük.

A Haru-subs vinni fogja a:
[ol]
]Date a Live 2 (TV)/:m]
]Haikyuu!! (TV)/:m]
]Hitsugi no Chaika (TV)/:m]
]Isshuukan Friends (TV)/:m]
]Mekaku City Actors (TV)/:m]
]Mitsuwano (OVA) 「Jelenleg még nem látom a listán, de a címével együtt linkeltem az AniChart-os ismertetőjét.」/:m]
]Detective Conan Movie 18: The Sniper from Another Dimension (Movie)/:m][/ol]

Bradock kihagyott 2 OVA-t a SaiyanRivalssal kapcsolatban, amiket vinni fogunk:

  • Magi: Sinbad no Bouken (Anime Centerrel közös)
  • Ore no Nounai… OVA

Illetve a Selector Infected WIXOSS-nál kivehető mellőlünk a kérdőjel.

Előre is köszi!

Kentaur: A Mitsuwanot azért nem látod a listában, mert az még a mostani szezonhoz tartozik (már kapható).

Ja most látom, hogy március 12.-én startolt. :unamused:

Üdv!

Az Anime Center esetében az alábbi változtatások állnak fent:

  • Date a Live II (BD projektként)
  • Gokukoku no Brynhildr - ez kérdőjeles
  • Mahouka Koukou no Rettousei
  • M3: Sono Kuroki Hagane (kérdőjelesen, de még nincs a listában)

Szerk.: Gokukokunál már be voltunk írva, csak nem kérdőjelesen, így viszont most duplán vagyunk.

Úgy látom, úgy érzem nem lesz itt rám szükség. Mindent elhappoltak már. Hozzám meg egy kérdőjelet basztak, mikor komolyan gondoltam . GG. Nálam egy negativ pont van a vezetőséggel szemben.
Most felvagyok háborodva. Pedig élveztem volna… S még együtt se dolgozhatnék rajtuk senkivel, mert megvan az ember.
Akkor nálam Retro szezon téma lesz.
Lemondok arról a kettőről és majd élvezem a feliratokat, s remélem nem kell hű de sokat várni rájuk, úgy mint egyeseknél. Köszönöm.
(Date a Live 2, Break Blade)

Vagy feltehetőleg találok e szezonos animét magamnak fordításra, amit “elhanyagolnak”. Majd meglepi lesz, mint mindig.

Tegnap kicsit szét voltam esve este felé, mikor felvettem az újabbakat, így nem vettem észre. Korrigáltam, köszi a jelzést.

[quote=“Durii”]Úgy látom, úgy érzem nem lesz itt rám szükség. Mindent elhappoltak már. Hozzám meg egy kérdőjelet basztak, mikor komolyan gondoltam . GG. Nálam egy negativ pont van a vezetőséggel szemben.
Most felvagyok háborodva. Pedig élveztem volna… S még együtt se dolgozhatnék rajtuk senkivel, mert megvan az ember.[/quote]

Amikor felvettem 2 oldalnyit nyálaztam oda és vissza (és még közben jött újabb is), s nem ez volt az egyetlen hiba akkor, amit vétettem. Egy sorozat akkor nem került be (mert csak egy helyen láttam jelezve az indulását) és lemaradt egy csapat, másutt meg elsiklottam pár jelzés felett. Ha idejében szólsz, még tudtam volna korrigálni és nem áll fenn az esélye, hogy a relatív sok poszt közt görgetve rosszul jegyzek valamit. Így viszont csak elnézést tudok kérni, főleg, hogy először jegyzek ilyen topikot.

A Zahuczky Sub Team-nél a Soul Eater Not! biztos.
Visszük még a Mahouka Koukou no Rettousei-t, és a chibi-s bemutatóját a: Mahouka Koukou no Rettousei - Yoku Wakaru Mahouka-t.
A Mekakucity Actors-t is biztosan visszük.
(+a Cardfight Vanguard Legion Mate Hen-t, azaz az aktuális évadot, amely most is fut a 164.résztől[nem a tavaszi szezonban indul, de kis érdekességként kiírtam, mert lehet van akit érdekel])

Frissítve, illetve felvettem egy április 4-én induló sorozatot.