2015. tavasz

[quote=“Myztz”]New Lupin III Anime to Premiere This Fall With Original Composer Sztem le lehet venni a listáról, majd az őszibe visszarakni.
Bár, mintha valami olyasmit írnának, hogy Olaszországban most májusban lesz a premiere… Japánban meg csak ősszel, mint ahogy fentebb írtam.[/quote]

Ennek most kivételesen örülök, csak aztán tartsák be. :stuck_out_tongue:

majd eldöntitek, hogy mit kezdtek az infóval, de:
Yamada-kun : AnimeAddicts & Urahara Shop (?)

US már pár hete elkezdte a fordítást, szintbe is vannak, viszont AA nem.
úgyhogy szerintem US csinálja, AA nem.

Várok még egy kicsit, hátha megerősítés jön az US részéről.

Én beszéltem gergokinggel, és mondta, hogy az AnimeAddictsosoknak nem tetszett a Yamada, ezért egyedül viszik.

Az OtakuCritics nevét ki lehet húzni a** Show by Rock** mellől, elég valószínű, hogy Zsotikánk lemond róla.
Mostantól szabad préda.
Teljesen szabad… tel-je-sen…sza-bad… :wink: :wink: ;>

Durarara!!x2 Shou: Watashi no Kokoro wa Nabe Moyou (OVA): SaiyanRivalst légyszi húzzátok ki.

Miközben frissítettem a nyári listát szembe jött velem pár nyárinak titulált cím, ami egyébként tavaszi szezonos. Ezeket hozzáadtam a listához. Lehet csemegézni:

Mozifilm:
[ul]
Aikatsu! Movie
Yowamushi Pedal: Re:ROAD
Pri Para Movie: Mi~nna Atsumare! Prism☆Tours
Anata wo Zutto Aishiteru
[/ul]

OVA:
[ul]
Magi: Sinbad no Bouken
Nanatsu no Taizai OVA
Sanzoku Diary
[/ul]

Special:
[ul]
Sousei no Aquarion Evol
Yankee-kun na Yamada-kun to Megane-chan to Majo
[/ul]

junpet: Pár cím korábbi.

• Aikatsu Movie: Benne van a 14-Ősz listában.
  • Pri Para Movie: Benne van a 14/15-Tél listában.
  • Magi Sinbad OVA: Benne van a 14-Tavasz listában.

Illetve Yowamushi Pedal: Re:ROAD-hoz légyszi írd be Anime Center-Vampire Famiglia közösét.

Hupsz! Köszi, hogy szóltál! Szép kezdés tőlem. :unamused: Na se baj, kijavítva minden, illetve beírva AC-VF páros.

A Nanatsu no Taizai OVA-hoz természetesen repülhet az** AnimeRaptors** neve, mivel a sorozata is vitt Projekt, így hát alap, hogy ez is el lesz készítve!

Bocsánat, kihagytam valamit: Yankee-kun na Yamada-kun to Megane-chan to Majo-hoz egyszer majd eljut az Anime Center :smiley:

A Taifuu no Noruda és a Yankee-kun na Yamada-kun to Megane-chan to Majo mellé mehet az Anime Sekai Team neve.

Anime-gatari
-------> a belinkelt MAL adatlapját törölték.
itt ez a jó: myanimelist.net/anime/30617/Animegatari

[quote=“Raisen”]Anime-gatari
-------> a belinkelt MAL adatlapját törölték.
itt ez a jó: myanimelist.net/anime/30617/Animegatari[/quote]

Köszönöm, javítottam.

Most 21-én jelenik meg majd egy Charlotte special, amihez írjatok be minket és a Beater Fansubot külön-külön.

Xiayou, viszed még? Vagy már be is fejezted? Erősen gondolkodom azon, hogy droppolom, nemtetszikkk! :smiley:
Ó, kérlek, ültesd magyarba helyettem is! :slight_smile:

A Charlotte Specialról húzzatok ki minket, az se lesz.

Ez az a special, amiben a készítők dumálnak?
Az egészet lehet akkor törölni :slight_smile:

[quote=“x0Ayumi0x”]

Xiayou, viszed még? Vagy már be is fejezted? Erősen gondolkodom azon, hogy droppolom, nemtetszikkk! :smiley:
Ó, kérlek, ültesd magyarba helyettem is! :slight_smile:[/quote]

Vinném, ha méltóztatnának kiadni a folytatását. :smiley:

Kihúzhattok minket az Arslan mellől. AA-val egyetemben úgy döntöttünk, nem visszük.