2015. tavasz

AnimeRaptors a köviket fogja vinni biztosan: Urawa no Usagi-chan + Punchline

Úgy tűnik a Digimont átrakták nyárra, így újat választottam.
Otaku Forum vinni fogja az Shokugeki no Souma-t.

Az Anime Sekai Team biztos viszi a Nagato Yuki-san no Shoushitsut, a Punchline-t nem visszük.

[quote=“Haku”]Úgy tűnik a Digimont átrakták nyárra, így újat választottam.
Otaku Forum vinni fogja az Shokugeki no Souma-t.[/quote]

Ez mennyire biztos? A legtöbb helyen még mindig a “2015 tavasz”, illetve “2015 áprilisa” szerepel.

Én azt olvastam, hogy az elhalasztás csak áprilisi tréfa volt, és a nem tudom melyik adó Dragon Ball idősávjába akarják betenni, azért nem április elején indult.

Ami azt illeti a Digimon hírek a nade-nade tojás tapicskolós flash bigyóval szoktak érkezni. Tekintve, hogy még mindig ott van egy tojás, szerintem is nyári szezon lesz ebből. :smiley: (Gondolom ki akarják használni hogy anno augusztus elsején kezdődött a gyerekek története az anime szerint.)

Hát…öhm…nem is tudom, hogy mondjam…na, jó…rátérek a lényegre…az AnimeRaptors mégsem fogja vinni a Punchline című animét, a másikat, azaz az Urawa no Usagi-chan címűt viszont még mindig fogja, ugyanis komoly változások álltak be nálam, amit a saját oldalon, vagyis itt bővebben ki is fejtek.
És rettentően sajnálom, amiért ilyen meggondolatlan voltam!

Megint US :nerd:

Yamada-kun - lehet AA-s közös lesz, de ez még kérdőjeles. US biztos.

Gondolom Ricz csinálni fogja (és remélem is), de a

Grisaia no Rakuen

nincs a listán (és nála sem láttam még aktívra), így örülnék ha megerősítené!

mert a listába egybe van írva mindkettő = Grisaia no Meikyuu/Rakuen
Tehát “Grisaia no Meikyuu + Rakuen”.

Valóban :smiley:

Nem vakartam ki a csipát a szemem közül, link egy volt, olvasni meg nem tudok :smiley:

Ezt nem láttam a listán: Typhoon no Noruda. Majd írjatok be mellé minket. Köszi! :smiley:

Javítottam, köszi!

A Gunslinger Stratos most már biztos tőlünk.

A Haiyore! Nyarlko-san F OVA is lesz a szezonban (06.19.), mellé mehet az Anime Center és a Ricz/Ronin Factories külön. Legalábbis tudtommal ENERGiZER majd meg akarja csinálni.

Igen, egyelőre még ez a helyzet a Nyarukoval, úgyhogy lemehet a kérdőjel róla.

Sziasztok!

Egy kis változás részünkről: a Sarusuberi: Miss Hokusait, a Typhoon no Norudát és a Yuuyake Dandant AA-val közösen visszük.

Történt egy kis fejlemény, a Houkago no Pleiades nem lesz közös az Otaku Critics csapatával, így csak a Black Butterfly fogja vinni :slight_smile:

Az Etotama sorozatnál az OtakuCritics mellől ki lehet venni a kérdőjelet, viszegetem szép nyugodtan. :slight_smile:

New Lupin III Anime to Premiere This Fall With Original Composer Sztem le lehet venni a listáról, majd az őszibe visszarakni.
Bár, mintha valami olyasmit írnának, hogy Olaszországban most májusban lesz a premiere… Japánban meg csak ősszel, mint ahogy fentebb írtam.