2019. nyár

Mégsem tudom vinni a Tejinát. Egy sorthoz képest túl sok vele a meló.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Cop Craft mellől az Anime Center kihúzható. Úgy volt, hogy velük viszem, de visszatáncoltak, így Seijivel viszem.

A Machikado Mazoku mellől elmehet a kérdőjel, vinni fogjuk :slight_smile:

A Given US&R/RFs közös lett.

A Machikado Mazoku-t mégsem visszük, sajnos nincs már időnk rá. Bocsánat a kellemetlenségekért!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Yo!

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka II: Past & Future mellé mehet a Namida, épp ma adtuk ki. Domo! :slight_smile:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Daikirai, inkább csak akkor írj valamit, ha már biztosan tudod, mert ha nem akkor csak fölösleges melót adsz ezzel a maderátornak. Viszed, nem viszed rá 1 percre… ha ennyire döntésképtelen vagy, akkor csak akkor jelezz valamit ha már el is kezdted előtte.

Ezt egy olyantól nem is veszem magamra, aki felnőtt létére nem tud írni. :slight_smile:

1 kedvelés

És okozzunk még több felesleges melót a moderátoroknak azzal, hogy nem a megfelelő topicban irkálunk. Az irónia ott van :smiley:

@junpet elvállalt egy feladatot, amiért ő nem panaszkodik nyilvánosan, de valaki más úgy érzi, hogy joga van junpet nevében beszélni. Kb 4 éve Daikiraira is rászóltam, hogy ne az én nevemben beszéljen a tudtom nélkül. Érdekes… úgy hozta a sors, hogy most meg őt védem.

Daikirainak van egy stílusa, amivel mindenkinek a bögyében van, valamelyest ennek is köszönheti, hogy nem talált maga mellé embereket ebben a szezonban, amivel a terve folyamatosan borult. Na meg persze a szokásos emberek nem értek rá vagy nem tetszett nekik az adott mű, vagy éppen visszamondták utólag. Két éve speedsubolta volna a fél szezont, ma már legalább gondolkozik és tudja, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Nem vállal el nehéz szöveget, ha nincs jó lektora, sok/nehéz formázást, ha nincs formázója. A fordítási képessége is javult az idők folyamán.

Nektek viszont sikerült kiadnotok nem egészen két hónapja a Senryu Girlt szép nyelvi és technikai hibákkal. Persze vetélytársatokként a kezeteket nem tudom fogni. Bár lehet nem leszek sokáig az, mert erősen gondolkozunk a projekt dobásán; nekem már az elég indok, hogy van más, aki készíti… az meg hozzájön, hogy nem is tetszik a mű. Fordító nem akarja elengedni, de ő meg nyaral vagy mit csinál, ezért még nem egyeztünk meg.
De visszatérve: Első részben jeleztem valamit, amire menci nekem azt írta, hogy továbbítja felétek. Nem tudom mikor terveztek javítást, de amíg azt nem látom, addig feleslegesnek is érzem, hogy tovább foglalkozzak a dologgal. Ti sem jeleztetek vissza ezzel kapcsolatban vagy esetleg kérdéssel, hogy találtam-e még.
Menci beszállásával legalább a nyelvi rész javult, most már csak hagyni kellene GJM időzítését, meg an8-azni a jeleket, mert a GJM átírás valamiért nem megy. Korábban említett jelentésem egy időzítési hibára utal. Bár ezt a jelzés idejében még nem tudtam, mert mobilról csak annyit tapasztaltam, hogy nem látom a mondat közepét, ezért azt hittem, hogy kihagytátok. Később derítettem csak ki, hogy ott van a sor, csak rossz az időzítése. Formázás kapcsán meg például a 3. rész első néhány másodpercében az “Irodalmi klub” pozícióját valamiért elrontottátok.
@daikiraii96 @menci @staff

átadtam az infót :no_mouth: de én szeretnék kimaradni a vitából, ha lehet :slight_smile:

1 kedvelés

Szerintem csak a Senryuu-s dolog miatt jelölt meg téged. :slight_smile:

Csak egy szóra, ha már így belevontatok minket ebbe :slight_smile:
Szerintem is felesleges volt uramesi beírása, majd az adminok eldöntik, hogy Dai megdolgoztatja-e őket, vagy sem.
Másrészt, uramesi külsősként van nálunk, besegít, ahogy te is, @LGGABOR. Nem is értettem, hogy egy fórumra vonatkozó beírásból, miként kanyarodott hozzánk a téma, meg ahhoz, hogy mit viszünk. @reagol is beírta a tavaszi topikba, hogy vinni szeretnénk, ezért nem értem a meglepődést. És nem ez az első olyan sori, amit többen visznek.

Nem is értettem, hogy egy fórumra vonatkozó beírásból, miként kanyarodott hozzánk a téma, meg ahhoz, hogy mit viszünk.

Az érdekel legkevésbé, hogy ki mit visz. Szimplán visszatámadtam uramesire abban a témában, amiben szerintem jobban oda kellene raknia magát. Az most totál véletlen, hogy az utolsó munkája, amire még emlékszek, éppen egy US-es projekt.
Arra már rájöttem és menci is írta tegnap, hogy ha közvetlenül Reagolnak írtam volna, valószínűleg értelmesen kezelte volna a dolgot, de ha már van hivatalos discord csatornája a csapatnak, feltételeztem, hogy elég ott jeleznem. Angoloknál irc-n vagy discordon keresztüli jelzés eddig sosem hagyott cserben. Hiába vagyok külsős, én is folyamatosan figyelem a csatornákat, hátha jön Symphogear témában kérdés. Szerintem ez alap.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Hello! A Tejina-senpai mellé felírhattok! Előre is köszi.

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

A Totsukuni no Shoujo mellé fel lehet írni az Angel-Style csapatot. :slight_smile: Köszi szépen előre is. ^^