2022. ősz

Szia junpet!

A Futoku no Guild mellé mehet a Mahou Fansub & Muteki Fansub, vagyis közös projekt lesz.

Köszi! ^^

Sziasztok,
Kérdőjelesen engem, be lehet írni a következő animékhez:

  • Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury
  • Shinmai Renkinjutsushi no Tenpo Keiei
  • Reiwa no Di Gi Charat
    Még nem tudom melyiket választom, de ha választok is valamit valószínűleg szezon után/2023-ban fogok tudni vele foglalkozni (most tanulok), de szeretnék egy kicsit fordítani és fejlődni.
    Köszi!

Do It Yourself!! mellé mehet az Anime Sekai Team kérdőjelesen, ha nem cringe akkor csinálnám

Hali! Kérdőjellel egyelőre, de a Nightorizon-FanSub beírható a Do It Yourself!! mellé.

Do It Yourself!! közös projekt lesz, Nightorizon fordítja és lektorálja, Anime Sekai Team formázza.

1 kedvelés

Sziasztok, az Akiba Maid Sensou mellé felírhatod a nevem, köszi!

1 kedvelés

Mostani bejelentés, hogy az év végi Fate-műsorblokkban új címet adnak le:

Fate/Strange Fake ~whispers of dawn~

Emellé beírhatóak vagyunk.

1 kedvelés

Most jött a bejelentés, hogy október 29-től fog futni az Arknights: Reimei Zensou is, emellé beírható az AnimeGun Sub.

Sziasztok!
Én is szintén beírható vagyok az Arknights: Reimei Zensou mellé.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Muv-Luv Alternative 2.évadhoz mehet a Miamifansub, 1. évad után természetesen folytatjuk a 2. évaddal, köszi!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Szia junpet!

A Uchi no Shishou wa Shippo ga Nai mellé beírhatsz minket. Aranyos anime, így szívesen viszem ^^ (Mahou Fansub) A lemaradásaimmal meg a háttérben ügyködöm.

1 kedvelés

Sziasztok, a Muteki Fansub mehet a Beast Tamer mellé, az első részt már kiadtuk.

Sziasztok!
Ki lehet venni a kérdőjelet a nevem mellől az Uchi no Shishou wa Shippo ga Nai és a Vazzrock mellől is. Mindkettőt fogom vinni. Előbbinek már kint is az első része, utóbbit pedig lehet nem a szezonban fogom kiadni, mert annak van még egy 4 évados előzménye, amihez szintén nincs még felirat, és előbb majd azokat fordítom, de mindenképp meglesz a Vazzrock is.
Köszönöm!

Szia junpet!

Az Uchi no Shishou wa Shippo ga Nai mellől kihúzhatsz.
Köszi!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Sziasztok, a Tensei Shitara Ken Deshita mellől kihúzhattok minket, nem jött be a fordítónak első rész alapján. Köszi!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Szia junpet!

Egy kedves tagunk sajnos el kell hagyja csapatunkat (iskola miatt), így a Mushikaburi-hime mellől kihúzhatsz minket. Köszi!