Abarenbou Rikishi! Matsutarou!

[size=120]Abarenbou Rikishi!! Matsutarou![/size]

http://cdn.myanimelist.net/images/anime/6/60553l.jpg

Összes epizód: 23[size=85][2014.05.23][/size]
MAL link: myanimelist.net/anime/22831/Abar … Matsutarou
Fordító: AnimeHunter (igen, itt vagyok már náluk o(〃^▽^〃)o )
Letölthető: Erről a linkről vagy az Oldalunkról

Áttekintő - Összegzés

Sakaguchi Matsutarou egy hatalmas termetű huligán, és egy átlagos embert is meghaladó ereje van. Soha se használja azokat a szavakat, mint például “keményen dolgozni”, “törekedni”, “iparkodni”, “álmodozni”, ahogy a többi shounen manga főszereplői. Azonban, ő mindenkinél erősebb, és páratlan a szumó bírkózásban. A legnagyobb gyengéje a saját gondtalan személyisége. However, he is stronger than anyone and peerless in sumo wrestling. His greatest weakness is his own carefree personality. De egyszer teljes értékű szumó bírkozó lehet belőle.

Epizódszám szerkesztve /x0Ayumi0x

Frissítés: 5 rész készen van, s elérhető.
Akár MEGA, akár AH oldalán.

Online nézhető az AH Indavideó csatornáján, vagy az oldalon található linkeken át.

Jóvan, ki az aki elhappolja rajtam kívül a 7. feliratot? Na ki? Én.
Kész van az is.

Folytatódik a zaba kaland.
A BEAST újra megjelenik a porondon. Tölthető a nyolcadik rész is a MEGA-ról, s az oldalról is.

A Kilencedik rész is elérhető, hamarost jöhet a Dramatical murder, és az Aldnoah.Zero mellett a maradék 3 rész (10-11-12).

Mivel 23 részesnek bizonyult ez a darab, és a 11. résznél félbehagytam a fordítás, valamint még ennek tetejébe csapatot is váltottam, ezért 2015ben fogom folytatni a maradék 12 rész fordítását apránként. Nem kell félni.