Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari Movie

Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari Part 1
Látom, kijött már. Tervezi valaki elkészíteni? Szívesen betársulnék fordító és lektor mellé technikai embernek.

PL. Haru subs csapat rakta be az oldalán a tervezettek közé legalábbis a sorozatát az összefoglaló filmeket nem.

A sorit viszik, azt láttam. Azt gondoltam, hogy meghagyom nekik, de a moviekra nincs beírva senki. Viszont eddig nem néztem mennyi közük van egymáshoz, köszi a figyelmeztetést, így már értem miért nem vállalta senki a moviekat :smiley:

csináljuk közösben.

Gondolkodtunk, hogy a filmeket vagy a sorozatot csináljuk-e, de a sorozatot sztem célszerűbb…

Elvileg a 3 movie (4+4+4 = 12 rész) ugyanaz lesz, mint a 12 részes sorozat.

Ha minden igaz, úgy, mint pl a Digimon filmeknél. Ott is van most x film, és darabokra szedve adta ki azt az angol csapat. Superion fansub csinálja őket darabonként és filmenként is. (tehát mindkét verziót kiadja) vagy végülis pl a ReLife anime is hasonló, annyival más, hogy ott egybe kiszórták mind a 12 részt, itt meg 4+4+4 verzióban történik meg.

Oké, megvan első különbség a TV és a Movie verzió között, aminél a Movie tartalmaz több elemet: diff.pics/BmjSBT7TYjYk/1
Nem tudom első két részben mennyire fordult elő, de csak azért vettem észre, mert CR volt olyan kedves és a TV-re nem írta át a movie feliratot.

A 3. és 4. rész felirata a movie verzióból készült ill. készül, szóval akkor ez minket nem érint! :slight_smile:
Ha jól emlékszem az első két részben nem volt ilyen “felirat / kiírás”.

szerk: 1. részben nem volt semmi, 2.-ban már igen, de ez majd akkor max v2-zve lesz! :sunglasses: