Choujigen Game Neptune The Animation

Sziasztok!

Choujigen Game Neptune The Animation(超次元ゲイム ネプテューヌ THE ANIMATION) animéhez szeretnék feliratot :slight_smile: Már eléggé régóta keresek, de sehol nem találok hozzá magyar feliratot :frowning:
[Egyéb címek ha szükség lenne rá:
超次元ゲイムネプテューヌ
Hyperdimension Neptunia the Animation
Kami Jigen Game Neptune V
Hyperdimension Neptunia Victory
Hyper Dimensional Game Neptune]

12 részes.
2013-as anime

akció, fantasy, paródia, sci-fi, vígjáték, természetfeletti…

Előre is köszönöm akár az elkészítést, akár az információt a felirat hollétéről :slight_smile:
További szép napot :smiley:

Szia!

Az Anime Sekai Team fordítja, jelenleg a 9. résznél tartanak.

Köszönöm válaszod :smiley: már mindenhol kerestem de sose találtam sehol!
Nagyon hálás vagyok úgy hogy megint köszönöm! :smiley:

Érdeklődnék, hogy ennek a befejezése mikorra várható?

Megkérdeztem a fordítót, ezt a választ kaptam:

„en is kaptam e-maileket es üzeneteket ez ügyben, nemtom hogy emlitettem e de nyár közepe-vége fele szarakodott majd meghalt a gépem pedig cska egy fél rész volt hátra de az us odaveszett De mostanra a teknikai dolgok letisztultak es beszereztem mindennel az Aegisubot meg a kellő feliratokat, de mivel előrehozott éretségit teszek igy nem sok időm van de év vége előtt megprobálom bevégezni”

Köszi az infót! Már nagyon sokaktól hallottam, hogy várják a folytatást,
meg akkor ezekszerint maga a fordító is kapott már “mikor lesz kész?” kérdéseket…

A fordító elkészült az utolsó 3 résszel, ezzel a projekt be van fejezve.

Gondoltam jelzem hogy hamarosan nálunk is megtalálható lesz csak ugye a mi fordítónk időközben lelépett.
Meg eleve vártunk amíg kiadják a BD lemezeket mert ecchi animéket ki nem adok TV verzióban az fix,
plusz munkát meg nem csinálok magamnak. :smiley:

Szóval aki cenzúramentes verziót is akar látni az megtalálja nálunk idővel a részeket. :smiley:

Köszi, mondjuk a 13.részt is lefordíthatta volna! Remélem ez is meg lesz (idővel)!
És most nem vagyok hálátlan.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat :smiley:
Kedves Kuro remélem minél hamarabb meglesznek a BD lemezek mert cenzúramentes verziót mégiscsak jobban lehet élvezni és ehhez csak sok sikert tudok kívánni :smiley:
Még egyszer köszönök minden infót :smiley:

Köszönöm szépen a sorozatot. :slight_smile:)

Nos akkor fejlemények!!!

VÉGRE elkezdtük a BD cserét. OtakuCritics-en megtalálhatjátok az első 2 részt.
Sokat kellett várni de talán még érdekel pár embert a projekt hisz senki sem fejezte be tudtommal eddig.
Tehát akkor nálunk cenzúra mentesen élvezhető a lehető legjobb minőségben az anime és természetesen a 13. rész vagyis az OVA is el fog készülni amint eljutunk oda.

**A részeket hetente szolgáltatjuk, elvileg kettesével, vagy ahogy épp sikerül, lehet többet, lehet kevesebbet adunk ki.
Ez főleg az időbeosztásunktól függ! **

Addig is jó szórakozást az első 2 részhez!

Kuro: az Anime Sekai Team már rég befejezte tehát nyugodtan át lehetne tenni a befejezett projekekhez.

Nem fejezték be mert csak 12 részt csináltak meg és 13 részes! :wink:

12 részes. A 13-ik rész az OVA.
Attól függetlenül örülök, hogy azt is megcsináljátok.

[quote=“Kuro”]

Nem fejezték be mert csak 12 részt csináltak meg és 13 részes! :wink:[/quote]

Attól,hogy kiadtak egy ova-t 13.ész alcímen attól az eredeti sorozat még 12 részes marad,azt pedig lefordították

[quote=“forest40”]
Attól,hogy kiadtak egy ova-t 13.ész alcímen attól az eredeti sorozat még 12 részes marad,azt pedig lefordították[/quote]

Mond csak láttad te a 12. rész végét és a 13. részt? Csak mert a 13. rész azért lett egyedül OVA-nak minősítve mert unaired epizód.
Vagyis TV-ben nem ment de szorosan kapcsolódik a többihez. Az OVA részek meg általában csak kiegészítések.

Nem véletlen az a címe hogy: Choujigen Game Neptune The Animation: Yakusoku no True End

Mondjuk ehhez ismerned kellene a játékot is. No meg a mangákat, novellákat.
Attól hogy OVA-ként került ki attól még ez a 13. rész tehát a projekt nem befejezett. :smiley:

Projektek itt, minden másra ott a diplomácia. Hozzászólások áthelyezve.

Újabb csomaggal jöttünk! Ezúttal 3 részt kaptok! Csajok pácban de jön a Lolita hadsereg. :smiley:
Szokásos helyen tölthetőek a részek!

**Jó szórakozást!

Ha minden jól megy holnap ismét jövök 2 résszel!**

Anime Sekai befejzte a 12 részt.
Indan nem találtam, de az oldalukon fent van 1-12 (VÉGE)