Devilman Lady

http://rrfs.aninet.eu/images/projects/ani_pro/112.jpg
Devilman Lady
1998-1999 | TV | 26 rész

Készítők:
Ricz/Ronin Factories

Durii-val közös munkában fog érkezni a következő sorozat. A történet a Devilman világában játszódik, ám a történések attól teljesen elütnek. Főszereplőnk Fudou Jun, fotó és filmes modell, akit egy rejtélyes nő megkörnyékez azzal a szándékkal, hogy bestiákat öljön. Mivel ő maga is egy, csak az emberi tudatát képes volt megtartani. Azonban Jun nem áll kötélnek… legalábbis nem egykönnyen…

Az első 3 részt már ki is adtuk.

Köszi a fordítást. Ez majd érdekel ha kicsit több rész kész lesz. Lehet számítani majd a Rendes Devilman sorozatra is?

3 rész még itt pihen nálam átnézésre, és Durii még ígért jó párat karácsonyig.

Ez kicsit neccesebb kérdés már. Ha csak nem találok mondjuk egy orosz oldalon már eleve kirippelt angol feliratot, akkor azt mondom, totál esélytelen. 39 rész emlékeim szerint, és mindegyiket saját kezűleg kellene kiolvastatni és újrakreálni, hogy munkára érdemes lehessen. Egy rész ilyen jellegű munkálatai meg átlag 4-6 óra jobb esetben. A RAW-kérdés őszintén szólva másodlagos már (magyarul, lemondtam róla), de eddig nem találkoztam vele. Lehet majd lesz/találok, ahogy eddig sem hittem volna, hogy lesz szerencsém valaha is végig látni az összes Gegege no Kitarót (az elmúlt fél évben kezdték el az évadokat felpakolni a hSa-tól, az elsőtől [1968] kezdve a legújabbig [2007]).