Full Metal Panic! Invisible Victory

Sziasztok!
Végra eljött azFPM folytatása. :slight_smile:
Szeretnék hozzá feliratot kérni, biztosan sokan örülnének ha elkészülne.

Előre is köszi,
Skiskett

Ahogy láttam, már van rá valamiféle inda verziós fordítás.

Indás f*s verzióra nem vagyunk kíváncsiak. Valami normális felirat kéne hozzá. megérdemelné. Én azt hittem, hogy AA vagy US féle csapatok rábuknak majd, hiszen elég népszerű anime volt anno, és sok 20-on éves várta, akik anno nézték a TV-ben az előző évadokat is.

Aha… szép és jó… de ez már a 4. évada, azért semmi nélkül nem fognak majd csak úgy bele. Nem olyan csapatok.

de mivel az 1.évadot és TSR évadját fordító már szerintem nem létezik (nem aktív), így talán jelen esetben nem lenne probléma azzal, ha valaki belevágna ebbe az évadba. úgyis nagyon sokan látták pl szinkronosan a Fumoffut + 1.évadot. :slight_smile:

Kár érte igazából. :smiley: Mert magában nagyon jó kis OP-ED-je van.

nem csak az OP-ED, hanem maga az egész anime. fura, hogy semmi normális csapat nem viszi :frowning: pedig slágercím, sokan ezen nőttek fel.

Személy szerint imádom a szériát, és én is szívesebben nézném magyar felirattal. :slight_smile:

Csatlakozom. Én is örülnék, ha valaki fordítaná ezt az animet. Megdöbbentve tapasztaltam, hogy az AnimeAddicts nem veszi, pedig az előző évadot ők csinálták még ha nagyon régen is volt.

http://www.animesekaiteam.nhely.hu/ -n elérhető, mehet a befejezettek közé.

2 kedvelés