Ginga Eiyuu Densetsu

“Pár”… Igazából 2 (azaz kettő) az, és szeretnék legalább egy négyes adagot bekészíteni, amit egy hónapon át vígan csepegtethetek. (Amúgy a Die Neue These S2 miatt is pihentettem pluszban.)

Illetve Dottrist az utóbbi időben megáldottam, mint az Ördög legfőbb papja jónéhány komolyabb volumenű dologgal, ezért sem sietném el a dolgot. Mert hiába vannak még részek, amikkel előrébb érezheti magát, azt a biztonsági távolságot nem szívesen csökkenteném. Technikailag mondhatjuk úgy, hogy beértük magunkat, ami után hosszú kínos csönd ülne a projektre, amíg újabb testes adaggal tudhatunk jelentkezni.

Ha dobjuk, szólni fogunk feltétlenül róla. Ennyiben szerintem mindenkivel kiegyezhetünk. ^^"

#37-nél járunk, és még van 3 kiadható részem, utána vélhetően megint szünet, mert nincs nálam egy sem.

A legfrissebb rész egy ideje a #40.
Folytatás hamarosan, felhalmozás alatt állnak a következő ív részei.

Jelentem, a kiadás a 72. résznél áll, tehát nagyjából a sorozat kétharmada megvan. Most viszont újabb jelentős szünet következik, amíg eljutok a lektorálással a 86. részig, azaz a 3. évad végéig. Remélem, ez most nem lesz másfél év, de nem ígérek semmit.

Mindenesetre már látszik a fény az alagút végén… Azért remélem, nem egy teherautó lesz az.

1 kedvelés