Granblue Fantasy The Animation Season 2

Műfaj: fantasy, kaland

Besorolás : Anime, TV

Hossz: 14 rész

Megjelenés: 2019.10.5.

Fordítás: AnimeRaptors

01-03. rész utómunka alatt áll már! Most hétvégén, azaz 26-án vagy 27-én viszont tripla részt kaptok belőle!

Elstartolt az oldalamon tripla résszel!

Jó szórakozást hozzá!

Mivel egyéni tempóban készülő Projekt, a többi része is
kisebb adagokban fog érkezni bizonyos időközönként!

Dupla Kiadás (04+05. rész) várható ideje: Nov. 11-15 között!

De igyekezve lesz, hogy minél előbb kerüljön rá sor!

Tegnap estefele kiadásra került a Granblue 04+05. része, melyben folytatódik Granék kalandja!

Jó szórakozást hozzá!

Utómegjegyzések: Aki esetleg nem láttam volna korábban a Granblue aranyos kis ováját, az is megnézheti az indacsatornámon, vagy a saját oldalamon is fent van tölthető verzióban!

A 06. része már gépemen csücsül, szóval a továbbiakban is dupla vagy tripla részek várhatóak belőle bizonyos időközönként, amiről feltétlenül hírt fogok adni!

Annyi biztossá vált időközben, hogy már csak decemberben fog minél több rész érkezni belőle, mégpedig egyben, hogy nekem is és nektek is jó legyen!

Dec. 25-31 között kerülnek kiadásra újabb részek!

Granblue 06+07+08 része, azaz a Ferry-chan Arc immáron tölthető állapotban elérhető az oldalamon!

Jó szórakozást hozzá!

Granblue 09+10+11. részek (amiben Rackam múltját ismerhetjük majd meg), illetve a 12. rész (ami a Fekete Lovag és Granék találkozásáról szól) legrosszabb esetben is 2020. január vége felé kerülnek kiadásra!

Jelenleg:
09+10. részek = Utómunka alatt állnak!
11. rész = Fordítás alatt áll!

Mivel ARC-onként történik a kiadása, így a Rackam sztori tripla kiadással érkezik majd nem olyan sokára!

De igazság szerint, már január közepe fele ki szeretném adni az újabb tripla adagot!

Granblue 09+10+11 része, azaz a Rackam Arc immáron tölthető állapotban elérhető az oldalamon!

Jó szórakozást hozzá!

A 12. része is mostantól fordítás alatt áll!

Mint ahogy meglett ígérve, ma kiadásra került a 12. része is!

És ezennel véget ért ez az évadja is! @staff

Természetesen, év közepén ez fantasy alapú anime második évada kiadásra került BD-sen a saját oldalon!