Hibajelentés

[quote=“claas”]a fórum saját órája nem állt még át nyári módra (nem mintha zavarna)
reggel is mondani akartam[/quote]

Köszönöm, hogy szóltál, át kellett állítanom nyári időszámításra.

Sziasztok, a kereső nekem nem mindíg megy, rákeresek valamire nem találja meg, megkeresem manuálisan és ott újra rákeresek akkor már megy és utánna is bárhonnan.A másik, hogy csak úgy ad ki találatot ha az egész szó egyezik, pl a szó végéről lehagyok egy betüt és már nem dob ki találatot, nem a szót írom be máshogy :smiley: .

Átcseréltem a kereső motort, most próbálgasd.

Mostmár tök jó az a része, hogy megtalálja bárhonnan, de csak teljes eggyezésnél, ha lehagyok egy betűt a szó végéről akkor továbbra sincs találat, bár ez már nem hiba, de jobb lenne ha akkor is megtalálná.

Sziasztok!!!
Tegnap nem tudom mi volt az oldallal, de mintha lerutyant volna se belépni, se a forumot böngészni nem tudtam.
Bocs ha zavartalak titeket.

Üdv:Hudee

Sziasztok! Egy félreírást jeleznék. Ha nem én vagyok a vak, a lezárt topikoknál fekete keretben fehér betűkkel az van írva, hogy LÉZARVA. Nem tudom, hogy direkt van-e, furcsán veszi ki magát. :slight_smile:

2 észrevételem lenne az “emotikonokkal” kapcsolatban.
Az egyik az az, hogy ha jobb oldalt a listán kattintok egyre, azt nem szúrja be a szövegbe (és semmilyen más formázás sem működik, csak manuálisan).
A másik az az, hogy ha rákattintok egy hangulatjelre, azt megnyitja egy “előugró ablakban”, mintha egy alul méretezett kép lenne beszúrva.
Chrome-ot használok.

Mondjuk ezek csak apróságok, gondolom épp elég az oldal progress-el haladni most. Csak gondoltam teszek róla egy megjegyzést. :slight_smile:

[quote=“Orv”]2 észrevételem lenne az “emotikonokkal” kapcsolatban.
Az egyik az az, hogy ha jobb oldalt a listán kattintok egyre, azt nem szúrja be a szövegbe (és semmilyen más formázás sem működik, csak manuálisan).
A másik az az, hogy ha rákattintok egy hangulatjelre, azt megnyitja egy “előugró ablakban”, mintha egy alul méretezett kép lenne beszúrva.
Chrome-ot használok.

Mondjuk ezek csak apróságok, gondolom épp elég az oldal progress-el haladni most. Csak gondoltam teszek róla egy megjegyzést. :slight_smile:[/quote]

A fórummotornak a hibái rajtunk kívül állok, az a phpbb-től jönnek, de azért megkérem Hughes-t, hogy nézze meg.

Hali!

Nekem azt csinálja, hogy a belépő felületen bejelentkezek. Kiírja, hogy sikeres bejelentkezés, és utána meghal. Majd ha ismét betöltöm az oldalt, megint nem avgyok bejelentkezve. Illetve, ha a sikeres belépésnél rámegyek a Vissza az előző oldalra, akkor is ugyanez történik.
Úgy sikerült beügyködnöm magam, hogy gyorsan rámentem a Fórum kezdőlapjára, és úgy elfogadta a bejelentkezésem.

[quote=“Xiaoyu”]Hali!

Nekem azt csinálja, hogy a belépő felületen bejelentkezek. Kiírja, hogy sikeres bejelentkezés, és utána meghal. Majd ha ismét betöltöm az oldalt, megint nem avgyok bejelentkezve. Illetve, ha a sikeres belépésnél rámegyek a Vissza az előző oldalra, akkor is ugyanez történik.
Úgy sikerült beügyködnöm magam, hogy gyorsan rámentem a Fórum kezdőlapjára, és úgy elfogadta a bejelentkezésem.[/quote]

Dettó. Valószínűleg akkor csúszott el valami mikor az SSL-t csinálta Hughes.

Nekem is ezt csinálja. Nem tudom segít e de ezt írja ki.
Hiba történt a következőhöz való csatlakozáskor: isshotosho.info:80. Az SSL a maximálisan megengedhető hosszúságot meghaladó rekordot kapott. (Hibakód: ssl_error_rx_record_too_long)

Akkor nem nálam van a gond vagy pár hete.

Szerk: hsz küldésekor is kidobja a dolgot, de legalább az üzenetet elküldi a rendszer…

Fórum: egy nagyobb üzenetem küldése közben az oldal elérhetetlenné vált (engem legalábbis kivágott). Az üzenetemet sikerült még kiírni, viszont pár statadattal gond van, például nem engem néz utolsó hozzászólónak.

Üdvözletem!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy az általam nyitott Overlord Light Novel fordításával foglalkozó témában szereplő korábbi hozzászólásaimat lehet-e valamiképpen utólag szerkeszteni, hogy az újonnan lefordított fejezetek linkjét ki tudjam rakni. Ha van rá lehetőség, akkor szeretném úgy megoldani, hogy az első 3 hozzászólásomba raknám mindig be az új linkeket és érdekességeket nem pedig a témán belül több oldalra szétterítve a hozzászólások rengetegében. :laughing:
Remélem nem rossz helyre írtam.

A válaszokat előre köszönöm. :smiley:

Minden hozzászólásod 24 óráig tudod szerkeszteni. Két lehetőség van: 1) új hozzászólást írsz, 2) írsz egy moderátornak, hogy szerkessze és mit tegyen bele (pl. Lyuze-nak).

Értem, akkor megpróbálok más megoldást találni, mivel gyakran frissíteném a témát (olyan hetente/2hetente), ezért nem akarom a moderátorokat mindig ezzel piszkálni. :slight_smile:
Esetleg tudnál olyan animékkel foglalkozó fórumot ajánlani, ami szintúgy rendelkezik a PhpBB formázási képességeivel és korlátlan szerkesztési idő áll egy felhasználó rendelkezésére?

Egyet se. Ugyanis csak ott van korlátlan szerkesztési lehetőséged, ahol te magad vagy a moderátor, vagy kijelölnek egy témarész szerkesztőjének (ld. a szezonális topikoknál Junpet).
1-2 hetes gyakorisággal jobb új posztot írni, már egy nagyon fontos okból: ha az előző hozzászólásokat frissíted, az nem fog megjelenni új hozzászólásként, éppen ezért el is fogja kerülni az emberek figyelmét, arról, hogy az adott projekt frissült. Ezért kell ezekhez folyton újból hozzáírni, mert így nem csak a rendszer érzékeli, hanem az RSS is.

[quote=“Ricz”]Egyet se. Ugyanis csak ott van korlátlan szerkesztési lehetőséged, ahol te magad vagy a moderátor, vagy kijelölnek egy témarész szerkesztőjének (ld. a szezonális topikoknál Junpet).
1-2 hetes gyakorisággal jobb új posztot írni, már egy nagyon fontos okból: ha az előző hozzászólásokat frissíted, az nem fog megjelenni új hozzászólásként, éppen ezért el is fogja kerülni az emberek figyelmét, arról, hogy az adott projekt frissült. Ezért kell ezekhez folyton újból hozzáírni, mert így nem csak a rendszer érzékeli, hanem az RSS is.[/quote]

Köszönöm a felvilágosítást. :smiley:
Annyit tennék hozzá, hogy szerencsére nem minden fórumban vannak ennyire lekorlátozva a felhasználók és akit érdekel egy mű, amihez készült is fordítás az várni fog rá és megtalálja.
Végül marad a B terv: Morrohun OFF topikjában hozom létre a témát (remélem nem fogják zokon venni :laughing:. Korábban már nyitottam egy mod fordítással kapcsolatos témát és néhány nagyon rendes, kitartó emberrel fordítgattunk a skyrimhez pluginokat). A lényeg: ott nincsenek ilyen megkötések, tehát nincs szerkesztési időkorlát, sőt bizonyos ideig ha meggondoltad magad, akkor törölheted a hozzászólásod vagy vendégként is írhatsz az adott témákhoz. Más szavakkal nagyon felhasználóbarát.