Jitsu wa Watashi wa

http://kepkezelo.com/images/uo29ceu3dgmsq87ynobb.jpg
Epizódok száma: 12?
Műfajai: Vígjáték, Fantasy, Romantika, Iskolai Élet, Shounen
Debütálás: 2015. július 07.

Ismertetője:
Kuromine Asahi nevű srác a történet főszereplője, aki egyszerűen nem tud hazudni, egy szép nap rájön Shiragami Youko nevű lány titkára, mégpedig arra, hogy ő egy vámpír. Mellesleg, teljesen odavan ezért a lányért, s márcsak az a nagy kérdés, hogy vajon képes lesz-e arra, hogy megőrizze a titkát?

**Fordító csapatok: **Anime Raptors I Anime Hunter

Infó az 01.részéről: **Természetesen, már elkezdődött a fordítása a részemről! **És az előirányzott tervek szerint legkésőbb Csütörtök este kiadásra is kerül, de minden erőmet, igyekezetemet beleadom majd abba, hogy minél előbb megkapjátok ez a dögmeleg ellenére is, ami betesz nekem! :smiley:

S ezennel meg is érkezett az erre a hétre ígért nyári Projektünk első része, melyhez naon jó szórakozást kívánunk!
Egyelőre online változatban érhető el csak, de hamarosan máshogy is kiadásra kerül!

Na végre most már tölthető is Videós Kiadásként az anime 01.része az oldalról a regizett tagok számára!
Jó szórakozást hozzá!

Helyzetjelentés a 02.részről: Teljes erőbedobással haladnak a 02.rész munkálatai! A jelenlegi körülmények szerint, legkésőbb holnap kiadásra is kerül ez az újabb, érdekes rész, melyben kiderül, hogy nemcsak az Asahi nevű srácnak és a Shiragami nevű vámpírlányunknak van titka, hanem másnak is, s nem is akármilyen! :smiley:

Neccesen ugyan, de végre megérkezett a Jitsu wa Watashi wa 02.része online!

S most már Videós Kiadásban is elérhető a regizetteknek!

Jó szórakozást hozzá!

Helyzetjelentés a 03.részről: Már bősz munkálatok folynak rajta, jelenleg annyit tudok ígérni, hogy azon leszek, hogy a lehető leghamarabb
elkészüljön a július 20-ával kezdődő héten.

S ezennel meg is érkezett a várva várt Jitsu wa Watashi wa 03.része online!
(Videós kiadása is érkezik majd még a mai nap folyamán!)
Jó szórakozást hozzá!

Annyit árulj már el, mert sose értettem miért nem előbb a saját videós kiadást adod ki… Miért mindig az inda az első?

Ez engem is érdekelne, mivel egy softsubos videó létrehozása és feltöltése hamarabb megvan, mint egy online videóé. :unamused:

[quote=“MidoriNoMe”]

Ez engem is érdekelne, mivel egy softsubos videó létrehozása és feltöltése hamarabb megvan, mint egy online videóé. :unamused:[/quote]

Hát jobban belegondolva jogos felvetés. Egyrészt egyfajta rossz megszokás miatt történnek így a dolgok, de akkor mindenképpen változtatva lesz rajta, ha úgy jobb lenne, de leginkább azért, mert az indás videó általában egyszeri lektorálást kap, a Videós meg kétszerit.

S most már elérhető a Videós kiadás is!

U.I.: Sajna még mindig nincs opja és endingje, de egy jófajta össze lesz ütve, csupán idő kérdése, de tuti h lesz!

[quote=“Ryosuke-kun”]

Ez engem is érdekelne, mivel egy softsubos videó létrehozása és feltöltése hamarabb megvan, mint egy online videóé. :unamused:

Hát jobban belegondolva jogos felvetés. Egyrészt egyfajta rossz megszokás miatt történnek így a dolgok, de akkor mindenképpen változtatva lesz rajta, ha úgy jobb lenne, de leginkább azért, mert az indás videó általában egyszeri lektorálást kap, a Videós meg kétszerit.

S most már elérhető a Videós kiadás is!

U.I.: Sajna még mindig nincs opja és endingje, de egy jófajta össze lesz ütve, csupán idő kérdése, de tuti h lesz![/quote]

Hát több értelme lenne, szó mi szó. :bulb:

Am én ezt a hardsubot sem értem,(bár nálatok többnyire nincs helyesírási hiba, és szemet nem bántó és olvasható az alap betűstílus) sőt eléggé ellenzem is főleg így, eléggé tré lesz a minőség utána és egy 1080 videóhoz már nem tudom berakni.

De be tudod v is simán átalakítható 1080 p re a felirat csak akkor emelni kell a betűméreten nem 50 ha van benne karaoke ha nem 60-70 s akkor 1080p n simán olvasható marad.

Helyzetjelentés a 04.részről: a 28-ával kezdődő héten érkezik a Jitsu wa Watashi wa 04.része!

Köszi szépen!

Igazából zárójelbe oda dobhatnád mellé a magyar jelentését is. (Igazából én egy…) :smiley:

Ezennel kiadásra is került, ahogy meg lett ígérve az e heti Jitsu wa Watashi wa 04.része!

Eddig Videós kiadásként és Online kiadásként is megérkezett, méghozzá gyönyörű oppal + endinggel ellátva!

Végre, lecserélésre kerültek az eddigi elkészült Videós Kiadások a Jitsu wa Watashi wa című Projektből!
OP+ED-et kaptak + bizonyos helyeken szebb átírást kaptak + és észlelt apró szépséghibák korrigálva lettek!
Most már okésnak kell lenniük!
És ami a legfontosabb hír, hogy folyamatban van az 05.részének a fordítása, ami az előirányzott tervek szerint ezen a héten érkezik is kifele!

Ez remek hír, csak így tovább! :slight_smile: Egyik kedvencemmé vált a sorozat, már éhezek rá. :smiley: