Koe no Katachi

Azt tudom, hogy egy jó pár fansub csapatnál szerepelt a tervezetben, de van olyan aki le is fordította?
Előre is köszi a segítséget!

Még nem érhető el hozzá angol felirat, így nemigen. Lemezen (Blu-ray/DVD) május 17-én fog megjelenni, de jelenleg információk szerint angol felirat nélkül. Aztán ki tudja, mennyire nagy a hype-ja ahhoz, hogy pár napra, hétre rá már legyen rajongói angol felirat. Majd kiderül. :slight_smile:

Köszönöm szépen az infót :slight_smile:

Hali!
Úgy látszik elég nagy volt a hype-ja, mivel rengeteg rajongói felirat van már hozzá. :smiley:
A feliratok minőségét viszont nem tudom, hogy milyen is valójában.
Mivel láttam, hogy 3 csapat is vinni fogja ezt a filmet, ezért szeretném megkérdezni, hogy bele kezdetek a felirat készítésbe a jelenlegi feliratok valamelyikéből, vagy esetleg vártok valami minőségibb feliratra. A választ előre is köszönöm. :slight_smile:

[quote=“SugoiMardGeer”]Hali!
Úgy látszik elég nagy volt a hype-ja, mivel rengeteg rajongói felirat van már hozzá. :smiley:
A feliratok minőségét viszont nem tudom, hogy milyen is valójában.
Mivel láttam, hogy 3 csapat is vinni fogja ezt a filmet, ezért szeretném megkérdezni, hogy bele kezdetek a felirat készítésbe a jelenlegi feliratok valamelyikéből, vagy esetleg vártok valami minőségibb feliratra. A választ előre is köszönöm. :slight_smile:[/quote]

Már van hozzá jó fordítás, de természetesen azok, amik eddig kikerültek, nem abból készültek, így a helyedben én még nem nézném meg, inkább megvárnám a DragonHall+ vagy a Haru fordítását.

Rendben, megfogadom a tanácsodat! Köszönöm szépen a válaszodat! :slight_smile:

Az AnimeSekaiTeam (speedsub) természetesen befejezte, bár az oldalukon a tervezettek között szerepel, indára már fel van töltve részükről.

Az Amori.huoldalán is a befejezettek között találhatjuk letöltéssel, és online megtekintéssel.

DragonHall+ : nem találtam az oldalukon (miért nincs rajta kereső? google-vel sem leltem)

Haru-Subs: náluk sem találom a projektet

Áthelyezve** #befejezett**