Mekaku City Actors

http://dragonhall.hu/index_elemei/anime_cimkepek/Mekaku_city_actors.jpg

Fordító csapatok: Anime Center, Yuri (?), DragonHall+, Urahara Shop, Haru-subs, Zahuczky Sub Team

A DragonHall+ csapatától:

Magyar szöveg, feliratterv és formázás: Nodame
Dalszöveg: Nodame és Yasu
Ellenőrzés, karaoke formázás: Yasu

Részemről elkészültem az első rész feliratával. A HorribleSubs féle 720p kiadáshoz illik.

Viszont el kell mondanom, hogy mivel ezzel párhuzamosan a Knights of Sidoniát is viszem és azt választottam elsődleges projektnek a szezonban, így nem garantálhatom a heti egy rész feliratát. Ez függ a két sorozat feliratsorainak mennyiségétől és a bonyolultságától. Egy kicsit Shaftfüggő vagyok, így nem hagyhattam ki. :slight_smile:
Lehetőség szerint lesz heti egy rész, de bármikor csúszhat. Sorry. :neutral_face:

Kész a második rész felirata. Az elsőt módosítottam, belekerült a dalszöveg is.

Újabb Mekaku! Elkészültem a harmadik rész feliratával. Elérhető a szokásos helyen. :slight_smile:

Sziasztok! Mi is elindítottuk a projektet, az első három rész már tölthető a DragonHall+ oldaláról! :smiley: :smiley:

Új Mekaku tőlem. Elkészültem a negyedik résszel.

Köszönöm Yuri : )

Eddig nem igen írogattuk ki ide, ha új résszel készültünk el, de íme, mi is kitesszük ide a Mekakucity Actors eddigi részeit a mi fordításunkban.
Eddig 4 rész kész tőlünk, amelyek inline indavideo-n is megtekinthetőek, illetve az alábbi linken letölthetőek! A fordítás mellett a mi feliratainkban mint extra, mindig benne van az OP/ED/OST fordítás és karaoke is.
Indavideo:
adf.ly/mgIJZ
Letöltés:
adf.ly/mgImT

A Zahuczky Sub Team fordításában már elérhető az 5.rész! A felirat már letölthető, a videó pedig nagyjából 10 percen belül megtekinthető online!
Indavideo:
adf.ly/mgIJZ
Letöltés:
adf.ly/mgImT

Mi is elkészültünk a negyedik és ötödik epizódokkal! :slight_smile: Tölthető a DragonHall+ oldaláról! Jó szórakozást! :smiley:

Új rész tőlem. Kész az ötödik rész felirata.

Köszi

Elkészültünk a 6.résszel is, jelenleg még csak a felirat tölthető le, de holnap már a videó is fent lesz indavideo-n.
Indavideo:
adf.ly/mgIJZ
Letöltés:
adf.ly/mgImT

Sziasztok!

Mi is elkészültünk a hatodik epizóddal! Tölthető a Dragonhall+ oldaláról! :smiley: :smiley:

Elkészültem a hatodik rész feliratával. Lehet tölteni.

Köszönöm

Készen van a 7.rész felirata is. Kissé hiányolom az előző részben látott OP/ED-et, mivel nagyon tetszettek, de hát amik addig, és azután vannak is jók.
A felirat már tölthető, a videó pedig holnap indán.
Indavideo:
adf.ly/mgIJZ
Letöltés:
adf.ly/mgImT

Sziasztok! Elkészültünk a hetedik résszel! Tölthető a DragonHall+ oldaláról! :smiley: Jó szórakozást! :slight_smile:

Kész a hetedik rész felirata.

Köszönöm