Mikakunin de Shinkoukei

köszi!

Sziasztok!
Elkészültünk a 12. (utolsó) résszel is:
Oldalunk
MF

Nassau

köszönet a feliratokért!

Áthelyezve, köszönjük a fordítást.

Arigatou! Az egész sorozat fordításáért.

**
Elkészült a második szezonos projectem az alábbi linken elérhető a felirat:
mediafire.com/download/zh65o … D+1-12.zip

Jó szórakozást!

u.i.: hamarosan még egy plusz rész elkészül.(ova)
Végre van megfelelő forrás, amire vártam! :smiley: **

Köszönöm szépen. Már nagyon vártam a fordításodat, a tiéddel kezdtem, a tiéddel is akartam végezni.

Köszi feliratokat, jó kis mű volt :smiley:

Szerintem az első postba illesszétek be mindkét csapat feliratát mert így a sok köszönő űzi elfogja nyomni. Emberek meg nem nagyon szeretnek keresgélni. szerintem csak egy ötlet. Egyébként meg én is köszönöm a feliratot :slight_smile:

**Elkészült az ovája, melyet az alábbi linken nézhető meg online

indavideo.hu/video/Mikakunin_de_ … ar_felirat

de természetesen mediafireon fent lesz és külön hamarosan **

köszönöm
még nem néztem /így remélhetőleg kap valami lezárást

Köszi a munkát! (ova felirat, mikor lesz letölthető?)

Az ova felirata az alábbi linkről tölthető
mediafire.com/download/inorm … D+1-12.zip

Elkészült a projektem második ovája is indán már elérhető az alábbi linken és felirattal is hamarosan
indavideo.hu/video/Mikakunin_de_ … ideoplayer

üdv!
s a 2. ova felirat mikor (vagy hol lesz elérhető

Az összes rész felirata és ovájának a felirata fent van, amit megtalálsz az első oldalon, mediafire linkként és onnan le tudod tölteni.

Köszönöm szépen az ova 2-t.

**Sziasztok!

Van egy jó hírem holnaptól elkezdődik ez a remek anime Bd- sítése, azaz újra lesz lektorálva a feliratok és formázás szempontjából is változni fog, sőt elkészítem hozzá az opot és endinget is, mert ugye úgy kerek az egész. Mivel ez a második szezonos projectem, ezt is mindenképpen megcsinálom, ahogy eredetileg is tervben volt**

Az első 8 rész már elkészült és egy remek forrás is a rendelkezésemre áll, melyből készítem, így packként lesz elérhető hamarosan. G- minőségbe :wink:

Koszi a forditast!

Az elso lemezem van egy 12 perces special, valamelyikotok elkesziti hozza a magyar feliratot? (Meglestem, mar van hozza angol)