Milyen akív csapatok vannak 2023-ban?

Kedves mindenki!

Próbáljuk összeszedni a jelenlegi olyan aktív csapatokat, akik weboldallal is rendelkeznek. Ehhez kérnék tőletek információt, hátha valakit kihagytunk volna a listáról.

uraharashop.hu
naruto-kun.hu
nightorizonfansub.nhely.hu
riczroninfactories.eu
acteam.hu
animesekaiteam.nhely.hu
astarosub.hu
kazokusubs.pushrbx.net
nettafansub.wordpress.com
kispistasub.hu
darksubs.hu
miraifansub.hu
mahou-fansub.weebly.com
ookami.hu
nanashi.hu
animegunsub.hu
namida-fansub.hu
saiyanrivals.tk
mutekifansub.hu
vidra-fansub.webnode.hu
miamishades.ucoz.hu
armori.hu ← most készül az új oldala
guddofansub.hu ← inaktív csapat

andysabrooklen.blogspot.com ← Ezen az oldalon egyáltalán nem tudunk kiigazodni…

Segítségeteket előre is köszönjük!
MagyarAnime.hu Csapata!

(Ui.: Mielőtt valaki rosszra gondolna, adatgyűjtés céljából van szükségünk a fejlesztéseink miatt az információra. Az egyik ilyen fejlesztést a csatolt képen láthatjátok.)

Hali, írnék is egy-kettőt.

animeaddicts.hu (Bár jelenleg ugye nem adnak ki feliratokat egy ideje, de akkor is fontos pillére a magyar fansubnak.)

beaterfansub.hu
animeraptors.hu
feedthegeek.hu

hunravelsub.hu
br-team.hu

Ezek az oldalak jutottak eszembe így hirtelen.

Edit: Bár az oldalatokon már annó írtam, de Takagi-san Movie az BeaterFansub & AdasiX projekt, csakhogy törölve lett a kommentem. 3D Kanojo S2 pedig AdasiX & Bokendax közös, BeaterFansubra van beírva.

2 kedvelés

Technikai érdekesség: Az valójában saiyanrivals.hu, ami egyelőre a túl régi motor miatt teljesen használhatatlan, ezért jelenleg átirányít egy archívumként szolgáló .tk-s oldalra, amíg nem veszem rá magamat, hogy lefrissítsem a motort / készítsek valami rendes archívumot vagy átmigráljam a projekteket máshova.

Ha véletlen elindulna a .hu oldal akkor egy PM-t esetleg tudnál nekem küldeni? Jelenleg a .tk-s adatlapok kerültek be az adatbázisunkba.

Köszi az infot.

Sziasztok!

Az Anime & Others csapata is él az animeandothers.gportal.hu weboldalon, a Mahou Fansub azóta pedig a mahoufansub.hu címen operál.