Namiuchigiwa no Muromi-san

http://rrfs.aninet.eu/images/projects/ani_pro/313.jpg
Namiuchigiwa no Muromi-san
2011 - TV - 13 rész

A Ricz/Ronin Factories gondozásában készülő komédia. Jelenleg 4 rész van kész és kiadva.

Olyan rég lett ide írva, hogy az utolsó oldalon találtam meg. :smiley:
Feléled valamikor ez a projekt?

Ha minden jól megy, akkor februárban (tekintve, hogy januárból már csak pár nap van hátra :slight_smile: ) összerakok egy újabb részt. Jelenleg az gátol, hogy több utómunkás projektem van, egy csomó pedig háttérben megy, ha megy. De lehet párat lefújok egy időre azokból, hogy valami alakuljon azért ezzel is.

Nem siettetlek(dehogynem :laughing: ), emlékszem még a felzárkóztató szavazásra, ott csak a harmadik lett. Elvileg ha sorba jönne, akkor még van előtte egy projekt, aztán jönne a Muromi. Úgyhogy várok türelmesen.

Pláne ha olyan stílusban sikerülne, ahogy az első rész lett fordítva. Az nagyon jó lett.

Igen, harmadik lett a szavazáson, csak a második befutótól a hideg ráz és már-már vért könnyezek, szóval, ha más nem felváltva lesz a kettő, mert a Muromit még élvezem is. A stílus miatt nem kell aggódni, a Panty-nél is tudtam tartani. :slight_smile:

Na, elkezdtem. Eddig 2 részt fordítottam le és küldtem el a lektorának, de még lesz ma este. Formázni majd a lektorálás után, és nagyobb (több részes) pakk érkezik.

Az 5-6. rész eljött.

Hálásan köszönöm. Megyek és megnézem.

[spoiler]Őszintén szólva nem bírtam kivárni, megnéztem felirat nélkül. Viszont hiányzott az a plusz, amit a fordítással adtál hozzá az előző részekhez, azért is kíváncsiskodtam annyit. :slight_smile: bocsánatot kérek érte.[/spoiler]

Engem nem zavart. :smiley: Jó tudni, ha várnak valamit, amit még készíteni is öröm. :slight_smile:

Uramatyám, jó trehány lehetettem márciusban, hogy erről nem szóltam:
Itt a 07-08. rész.

Na és hogy friss is legyen:
a 09. részt is elhoztuk.

Egy 10-11. részpáros is érkezett.

Az utolsó részpárossal be is fejeződött a projekt.

Köszi szépen a sorozatot.