OF Podcast + Nagyobb infó csomag

Az Otakuforum felkért minket egy interview -ra.
Rengeteg jó kérdés merült fel, vegyétek ezt egy nagyobb infó csomagnak részünkről. :slight_smile:

[sndyt]YouTube

Sziasztok.

Végighallgattam a podcastot, amelyet az Otaku Forum készített veletek. Említettétek az interjú alatt, hogy kerestek a csapatba többek között programozó kollégát. Jelenleg több mint 2 és fél éve dolgozom egy főleg weboldalakat készítő cégnél, mint webprogramozó. Jártas vagyok többek között a PHP, MySQL, CSS, jQuery / UI, HTML4/5, JSON használatában, valamint a responsive weboldalkészítés terén is van némi tapasztalatom (Foundation 5, Bootstrap 3). Meglehetősen magas szinten értek az Adobe Photoshop használatához, valamint jártas vagyok még az Adobe AfterEffects kezelésében is.

Elérhetőséget nem nagyon szeretnék publikusan megadni itt a fórumon, de amennyiben úgy döntenétek, hogy ez a rövid leírás felkeltette az érdeklődéseteket, a fórumon privát üzenet formájában szívesen válaszolok minden felmerülő kérdésre. Ha kell TS3-as hozzáférést is tudok biztosítani.

Üdvözlettel:
Hanryuu

Ki gondolta volna, hogy ebben a közösségben van még egy ilyen elme. :slight_smile:

Na látod Hughes, meg is van a designered aki még programozni is tud. :smiley: