Ookiku Furikabutte: Natsu no Taikai Hen

Eredeti cím おおきく振りかぶって~夏の大会編~
Angol cím Big Windup! 2: The Summer Tournament Chapter
Egyéb cím(ek) Swing Big! 2
Hossz 13 rész
Év: 2010

Ez a második évad, az első évad és az OVA le van fordítva magyarra,csupán ez a röpke 13 részes 2.évad hiányzik! Ha valakinek lenne ideje lefordítani azért nagyon hálás lennék!

Azt hiszem, hogy amint lesz szabadidőm és elég helyem a gépemen, nekiállok. :slight_smile:

Ezer köszönet érte ha lefordítod! :smiley:

Csak jelzem hogy egy egyéni fordító már csinálja indavideo-n megtalálható eddig 4 rész készült el.
Igaz még nem néztem bele most járok az OVA-nál.
A 4. rész már 2 hete kint van…

kint az 5. rész → Online

kint az 6. rész → Online
Fordította: zsazsa1993

Kint a 7. rész → Online
Fordította: zsazsa1993

Kint a 8. rész → Online
Fordította: zsazsa1993

Lassan vége is, azt hiszem lemondunk róla. :slight_smile: Írtuk korábban is, de azt hiszem, senkit nem zavar, mert készül másik verzió.
Egyébként a topikot át kéne tenni az aktív fordítások közé, nem?

Ha lesz feliratra is linkelés, nem csak az indára, akkor átrakom.

Azt nem tudom, hogy lesz-e felirat, egy egyéni fordítóból ítélve…

[quote=“Shikamaru-sama”]

Azt nem tudom, hogy lesz-e felirat, egy egyéni fordítóból ítélve…[/quote]

Nincs különösebb bajom az indavideóval, de nem preferálnám, hogy csak azon ossza meg valaki a munkáját. Mint a nagyobb külföldi megosztóknál, itt is jöhet egy nagyobb vihar, ami közben tömegesen szűnnek meg a fiókok. Ha a közösség érdekeit nézem, akkor minimum lenne, hogy az inda mellett van egy link is a feliratra. Ezért nem szeretném átrakni az ilyen megosztásokat, kicsit ezzel ösztönözve a többséget, hogy osszák meg azt is.

Ezért remélem, nem bánjátok, de marad a feliratkérés között a téma.

Engem nem zavar… Már szóltam volna ha zavarna.
Én csak megosztom mindenkivel a linkeket hátha más is úgy várja az új részeket ahogy én.
Amúgy írtam neki IndaVideón meg e tudja osztani a feliratokat is a publikummal… Amint lesz valami jelzem.

[quote=“SS_Ichigo”]Engem nem zavar… Már szóltam volna ha zavarna.
Én csak megosztom mindenkivel a linkeket hátha más is úgy várja az új részeket ahogy én.
Amúgy írtam neki IndaVideón meg e tudja osztani a feliratokat is a publikummal… Amint lesz valami jelzem.[/quote]

Engem se zavar, ettől függetlenül nyugodtan lehet linkelgetni, csak ennyiben más a többitől. Másrészről pedig köszönöm, hogy foglalkozol az üggyel.

Kint a 9. rész → Online
Fordította: zsazsa1993

ui.: Még nem kaptam választ a feliratokkal kapcsolatba… :frowning:

Meg van az eredmény a feliratokkal kapcsolatba.
Az első és a nyolcadik részhez már nincs meg neki a felírat,
de pótolva lesz és amint végére ér az évadnak egybe elérhetővé teszi mindenki számára.

[quote=“SS_Ichigo”]Meg van az eredmény a feliratokkal kapcsolatba.
Az első és a nyolcadik részhez már nincs meg a felírat,
de pótolva lesz és amint végére ér az évadnak egybe elérhetővé teszi mindenki számára.[/quote]

Köszönöm, hogy közben jártál ebben az ügyben. :wink:

Köszönöm!

Ha még valaki nem látta kint a 10. rész is → Online
Fordította: zsazsa1993

Kint a 11. rész → Online
Fordította: zsazsa1993