School Rumble Ni Gakki

Konbanwa! School Rumble Ni Gakki hiányzó részéihez kérnék fordítást, mindössze 10 részről van szó 17-26ig.
Előre is arigatou, ha valaki vállalja!

School Rumble Ni Gakki

Eredeti cím: スクールランブル二学期
TV | 2. évad | 26 rész | 2006

AA | MAL | AniDB

Eddig elkészült részek: 16 rész - elérhetitek ITT
Szerző: LJK Fansubs

Engem is érdekel eme mű így én is csatlakoznék a feliratkéréshez. Előre is köszönöm!

Üdvözlet Mina-san!

Arra jotottunk a csapatunkkal , hogy elkészítjük a School Rumble Ni Gakki fent maradt 10 részének a magyar fordítását. Heti rendszerességel , szerdánként fog megjelenni egy rész ( mint ahogy az anime projecteknél szokott lenni). Jövöhét szerdán kezdünk , ekkor fogunk két részt feltölteni indavideora (itt lesz elérhető minden további rész is). Remélem tetszeni fog nektek , és követitek munkánkat.

Üdvözlettel : Magyar Sao Fan Sub csapata

Arigatou sisou!

Üdv!

Úgy látom már jó fél éve nem történt semmi ezzel a fordítással. Azóta nincs semmi hír erről?

fél éve? az oldaluk szerint már több, mint 2 éve…

2012/12/30
School Rumble Ni Gakki 16. rész

utóbbitól meg szerintem 1 se jött még ki :frowning:

Sziasztok!
Szívesen befejezem a fennmaradó tíz részt, ha beáll mellém valaki lektorálni.
Aki szeretne jelentkezni, írjon a fórumba egy mail címet, ahol feltudom venni vele a kapcsolatot, vagy írjon privátba. De a profilomban megtalálható a mail címem is, szóval oda is írhat.

Sajnos nem sikerült lektort találnom, szóval anélkül csinálom meg.
El is kezdtem feltöltögetni a részeket, a 17. már letölthető az animgo.hu/ oldaláról. Ha később sikerül lektoráltatnom, akkor újra feltöltöm majd.
Addig is, ha valaki hibát talál benne, nyugodtan írjon rám!

Üdvözlettel gyurmi91!

Köszönöm a fordítást. Jó lesz magyarul is megnézni. Majd írok neked ha találok benne hibát.

Nincs mit! Várom majd a hibajelentést, nyugodtan jöhet bármi.
Most nézem át én is újra. Van még benne elírás/hiba főleg az elején, de ahogy tudom kijavítom és újra feltöltöm.

[quote=“gyurmi91”]Nincs mit! Várom majd a hibajelentést, nyugodtan jöhet bármi.
Most nézem át én is újra. Van még benne elírás/hiba főleg az elején, de ahogy tudom kijavítom és újra feltöltöm.[/quote]

Tegnap megnéztem 2 részt, most összeírom a hibákat és elküldöm privát üzenetben, valamikor majd küldöm a többit is.

A projekt bejező részei végig elérhetőek az animgo.hu/ honlapjáról. Szóval részemről mehet a topic a befejezettek közé.
Meg szeretném köszönni kosszának, hogy átnéztek nekem és elküldte a hibákat, amiket talált.
Ha valaki még találna benne bármi hibát, nyugodtan felkereshet itt pm-ben, vagy e-mail-en.

Nagyon régóta vártam már erre. Arigatou gozaimasu!