Seitokai no Ichizon Lv.2

http://www.kephost.com/images4/2014/3/5/a1_2014_3_5_988z09i9en.jpg

[size=150]Seitokai no Ichizon Lv.2[/size]

Műfaj: iskolai élet, paródia, seinen, slice of life, vígjáték
Start: 2012. 10. 13.
End: 2012. 12. 15.
Részek száma: 10

Magyar fordítás:
AFSZ Fansub

Készítő(k):
Fordító: ntgloc

A fordítás jelenleg a negyedik résznél tart (harmadikként van számozva a nulladik rész miatt). A feliratok a [HorribleSubs] videókhoz passzolnak.

üdv
azt szeretném megtudni ->
mi hír van a soron következő részről?

Érdekelne ennek az animénak a feliratának aktuális állásáról bármilyen információ.

Módosítva. /Dex/

Itt nezz korul. :wink:

Összevonva.

A következő rész kb. negyedével készen vagyok, jövőhétre várható :slight_smile:

Köszönet a munkáért. Mire nálam ez az évad jön talán meglesz a vége is :slight_smile:

Szívesen :slight_smile: Remélhetőleg be tudom fejezni az évadot néhány héten belül most, hogy egy másik projektem felfüggesztettem a vizsgáim miatt. De még nem biztos, csak a jövőheti rész :slight_smile:

Elkészültem az 5. rész (negyedikként számozzák) feliratával, az oldalunkról tölthető!

köszönet érte már régóta vártam :slight_smile:

Szívesen :slight_smile:

üdv!
ismét szeretnék helyzetjelentést kérni a következő rész feliratáról

A jövőheti vizsgámra tanulok épp, szóval legkorábban is másfél hét múlva :slight_smile:

üdv
mi a helyzet? hogy halad a következő felirat?

Kicsit zűrösek a dolgok mostanság, nem tudok biztosat mondani. Amint tudok vele foglalkozni, szólok.

Elkészültem a következő két rész fordításával, az oldalunkról tölthetőek a feliratok.

Köszi! :smiley:

Szia!
Először is köszönöm az eddigi fordításokat. Remélem nem gond, de szeretném megkérdezni, hogy a maradék részek mikorra lesznek várhatóak?

Szia!

Még január vége előtt szeretném megcsinálni a maradékot :slight_smile:

Ez nagyszerű hír! Köszönöm a válaszod!