Soredemo Sekai wa Utsukushii

Arigatou! A felirat külön meg lesz osztva? Nagyon örülnék neki.

Hozzáadtam egy kis bevezetőt is. :slight_smile: Lévén nekem nagyon tetszik. :smiley:

Én is örülnék neki :slight_smile:

[quote=“yusukee”]

Én is örülnék neki :slight_smile:[/quote]

Csatlakozom a feliratosok taborahoz. Koszi a forditast.

Elkészültünk a 2. résszel :wink:

i709.photobucket.com/albums/ww95/jibrab/150545_zpseac9eaee.jpg

[size=150]Soredemo Sekai wa Utsukushii[/size]
それでも世界は美しい

Az animéről:
Start: 2014. 04. 06.
Műfaj: Vígjáték, Fantasy, Kaland, Shoujo

Nike, a negyedik hercegnője az Eső Hercegségnek és egyben az aki az eső idézés erejét hordozza, elutazik a Nap Királyságába hogy összeházasodjon a hazája érdekében a Nap Király Livius -al, saját idegenkedése ellenére. Hamar felfedezi hogy az a Király, aki a világot meghódította mindössze 3 év alatt a trónra kerülése után, még csak egy gyerek. Továbbá triviális okok miatt azt követeli Nike -tól hogy idézzen esőt…

ASHS Info:***
Fordító: Mizeria
Kódolás, formázás: jibraB
Karaoke: jibraB
Lektor: jibraB

***További csapatok ***
Anime Sekai Team & Zahuczky Sub Team

Elkészültünk a 3. résszel :smiley:

Elkészültünk a 4. résszel :wink:

Köszi szépen az eddigi 4. remek részt!
Bátran állíthatom, hogy ez a mostani szezon egyik legjobbja, több tekintetben is. Legalábbis nálam a Top 3-ban benne van.

Megcsúszva, de elkészült az 5. rész :wink:

Nem baj, hogy csúszott, a lényeg h megérkezett ez az újabb remek rész.
Köszi szépen!

[quote=“Yuuichi-kun”]Nem baj, hogy csúszott, a lényeg h megérkezett ez az újabb remek rész.
Köszi szépen![/quote]

Szívesen ^^ Sajnos a kövi is csúszni fog, mert külföldön leszek, illetve a fordító is jelenleg net nélkül van :'D Úgy hogy 6-7. rész valószínűleg egyben fog jönni ez miatt.

Megcsúszott az utam és közben beérkezett a 6 rész, így most már az is elérhető :smiley:

Hát sikerült meglepnetek ezzel a gyorsasággal és naon örülök neki h elkészültetek immáron a 6.résszel is, így már ma este be is pótoltam a megnézését.

KÖszi ezt az újabb remek részt!

[quote=“Yuuichi-kun”]Hát sikerült meglepnetek ezzel a gyorsasággal és naon örülök neki h elkészültetek immáron a 6.résszel is, így már ma este be is pótoltam a megnézését.

KÖszi ezt az újabb remek részt![/quote]

Szívesen :wink: Igyekszünk a kövivel is :smiley:

Bocsi a csúszás miatt, de elkészültünk az anime 7-8. részével :wink:

Semmi baj, megérte a nagy várakozást, hiszen most is kitettek magatokért, naon jó volt így egyben nézni ezt az újabb két részt!

Köszi szépen az eddigi munkátokat vele!

Jól megcsúsztunk vele, de befejeztük az animét :wink: