Star Driver

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy valaki megcsinálná-e a 2013-ban kiadott Star Driver movienak a fordítását?!

Pillanatnyilag még mindig csak raw videó van hozzá, az is vagy 15 giga (BD rip)
és egyelőre nincs hozzá angol felirat sem :frowning:
Várjunk türelemmel.

Köszönöm a választ! akkor várok türelemmel! Ha esetleg, valami friss lenne vele kapcsolatban, megkérlek tudnál szólni róla? :open_mouth:

Logen

Valami fejlemény? :open_mouth:

Angol mar van, kerdes hogy milyen minosegu.

Van! Most néztem meg nyaa-n, van felirat hozzá angol. Sima .ass csak. Itt a torrent link: nyaa.se/?page=download&tid=557000
És .mp4 verziós angolra fordított vidi is van hozzá, bár szerintem neked elég a felirat is, meg valami raw videó hozzá nem?

Magyar feliratnak örülnék a legjobban.
De lehet maradok az angolnál. Köszönöm!

Akkor itt a jóhír! Belevágtam, elkezdtem lefordítani :slight_smile:

Még 2-4 hét és talán meg is leszek vele.

Ezer hála és köszönet érte!! Ha nagy leszek, és érteni fogok a kőfejtéshez, meg a szobrászathoz, akkor csinálok egyet rólad!!

Szia :slight_smile: esetleg van már hír , hogy lesz-e magyar felirat,ebben vagy a másik hónapban :slight_smile: esetleg ebben az évben ? nagyon örülnék valami biztatónak , mert már nagyon megszeretném nézni :cry: … Köszönöm előre is , a választ !

az a név :smiley: Wako :stuck_out_tongue: Epic :3

Izéhozé most s szezonosok elsőbbséget élveznek, de majd visszatérek rá, talán karácsonytájt.
Fene hosszú egy movie…

Ha más is kedvet kapott hozzá, üzenjen nekem, átküldöm, ami eddig kész van! :open_mouth:

[quote=“x0Ayumi0x”]Izéhozé most s szezonosok elsőbbséget élveznek, de majd visszatérek rá, talán karácsonytájt.
Fene hosszú egy movie…

Ha más is kedvet kapott hozzá, üzenjen nekem, átküldöm, ami eddig kész van! :O[/quote]

US-el kéne beszélni hisz a sorozatot is ők csinálták asszem Ranma viszont akkor tuti hogy a mozit is megcsinálja kivéve ha már megvan persze. Ezt nem tudom. :smiley:

Sajnos még senki nem csinálta meg a mooviet :frowning: Várható esetleg valami fejlemény ennyi idő után vagy maradjon tényleg az angol? :open_mouth:

x0Ayumi0x

Sikerült jutni valamerre a movieval? :open_mouth:

Fúh ezt félbehagytam, valahol egy külső vinyón vagy megvan a félkész felirat, vagy nincs. Nem tudom, sajnos így halott ügy. Azóta már átestem két vinchesterváltáson is.