Upotte!

Upotte!!
2012 - WEB - 10 Epizód + 1 Ova

Az AuroraSub dolgozik a feliratokon.

Pont ezt kerestem, várom a maradék felíratott.
Köszi

A sorozat feliratok már elérhetőek az oldalunkon 01-től 10-ig, Ovát majd a kötegeléskor tesszük közzé :slight_smile:

Sziasztok!
Remélem nem veszitek tolakodásnak majd a kérdésem, de az ovát mikortájt fogjátok kiadni?

Amint a kollégám befejezte a feliratok átnézését: tegnap amikor kérdeztem, azt mondta nagyjából a felénél jár. Szerencsénkre semmi mást nem kell már vele tenni.

Értettem. Köszönöm a válaszod. És persze köszönet a munkátokért is.:slight_smile:

Napokban befutott a legfrissebb jelentés: 8 rész átnézve.

Köszi a helyzetjelentést!

10 részt átnézett a kolléga, már csak az ovára várok.

Ez jó, csak hol tudom letölteni a felíratott? Mert az oldal még mindig nem működik :frowning: Addig legalább valahogy elérhetővé lehetne tenni a felíratokat.
Köszi

Jobb híján olyat tudok most hogy PM-ben megadsz nekem egy e-mail címet vagy AAddicts nevet és elküldöm arra a feliratokat.

Szia!
Ha nem túl nagy pofátlanság a kérésem, esetleg nekem is el tudnád küldeni a feliratokat? Persze csak akkor ha neked nem gond.

Semmi gond :slight_smile: Dobj meg PÜ-ben egy AnimeAddicts névvel vagy e-mail címmel és megy.

Szia!
Küldtem egy Pü-t. Lehet véletlen töbször is elküldtem, ha igen akkor azért elnézést.
Köszönöm a feliratokat!

Az Aurora Sub másodlagos oldalán a 2013 októberénél régebbi bejegyzéseket böngészve meg lehet találni a letöltéseket.

Btw… még nem tekinthető befejezettnek az OVA miatt?