White Album

[size=150]Cím: ** White Album [/size]
[size=130]Egyéb cím(ek): ** ホワイトアルバム | W.A.
[/size]
2009 - 13 rész - TV
Műfaj: dráma, romantikus, zene, idol, hárem
Történet:
Yuki idolnak készül, a népszerű Rena felkarolja. Yuki alig tud találkozni
barátjával, Fuujiival, aki ennek következtében különböző nők karjaiba kerül. Vajon ellen
tud állni a kísértésnek? Mennyire erősek Yuki iránt érzelmei, és mit érez a többi nő iránt?

http://www.kephost.com/images4/2014/3/29/a1_2014_3_29_rln90wbn3a.jpg
[size=130]Fordíja: Otaku Critics[/size]: Rex, x0Ayumi0x

Jelenleg a 10. epizódnál tartunk, Rex meg én elkészültünk vele.

Rex és én az OtakuCritics-től befejeztük az első évadot (13 rész).
Jó szórakozást a 11. 12. és 13. részhez!
Megtekintés online.

Arigatou gozaimasu! 2. évadot is megcsináljátok?

Talán idén karácsonyra :laughing:

Havonta 1 részt beidőzítetek magatoknak és akkor kb karácsonyra meg is lesztek! :slight_smile:

Igen, tervben van a White Album - Latter Half (újabb 13 epizód a történet folytatásával), de valószínűleg egyedül fogom vinni azt már, teljes egészében.

Na, ez egy nagyon jó ötlet :smiley:

Mucha desu Ayumi-chan! Azért szólj ha kel segítség :smiley: Egy embernek ez sok… Még egy Hősnek is mint neked. Ne légy batman aki minden szenvedést magára vállal hogy másokat védjen :smiley:

[quote=“Rex”]

Igen, tervben van a White Album - Latter Half (újabb 13 epizód a történet folytatásával), de valószínűleg egyedül fogom vinni azt már, teljes egészében.

Mucha desu Ayumi-chan! Azért szólj ha kel segítség :smiley: Egy embernek ez sok… Még egy Hősnek is mint neked. Ne légy batman aki minden szenvedést magára vállal hogy másokat védjen :smiley:[/quote]

A fenébe! Pedig eléggé ilyen a természetem. XD Bat-girl, or what. Legyen inkább inverz-macskanő :smiley:
Na, hát… ha gondolod… lefordíthatnád nekem az endinget, én meg megformáznám. Mivel a japó szöveget is elég jól kihallod, akár a dalszövegből is…
Meg aztán ha megakadok, biztos írok majd neked fonetikus zagyvaságokat, hogy “ez mit jelent?” XD

[quote=“x0Ayumi0x”]

Igen, tervben van a White Album - Latter Half (újabb 13 epizód a történet folytatásával), de valószínűleg egyedül fogom vinni azt már, teljes egészében.

Mucha desu Ayumi-chan! Azért szólj ha kel segítség :smiley: Egy embernek ez sok… Még egy Hősnek is mint neked. Ne légy batman aki minden szenvedést magára vállal hogy másokat védjen :smiley:

A fenébe! Pedig eléggé ilyen a természetem. XD Bat-girl, or what. Legyen inkább inverz-macskanő :smiley:
Na, hát… ha gondolod… lefordíthatnád nekem az endinget, én meg megformáznám. Mivel a japó szöveget is elég jól kihallod, akár a dalszövegből is…
Meg aztán ha megakadok, biztos írok majd neked fonetikus zagyvaságokat, hogy “ez mit jelent?” XD[/quote]

Búúú OP-ED még életemben nem foglalkoztam. XD Főleg azért mert magyarul olyan hülyén hangoznak.