2022. ősz

Sziasztok!
Mivel a Blue Lock-ot többen is biztosan vinni fogják, onnan ki lehet húzni engem, és inkább ehhez a kettőhöz beírni még szintén kérdőjelesen:
Uchi no Shishou wa Shippo ga Nai
Vazzrock The Animation

Ha valaki mégis biztosan vinné ezt a kettőt, akkor engem nyugodtan törölhettek mellőlük.
Illetve, ha mégsem fogom fordítani (mert nem tetszik), azt is jelezni fogom.
Köszönöm!

Sziasztok,

A Kazoku Subs felírható még ehhez is:

Fuufu Ijou, Koibito Miman

Köszi!

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Szia junpet!

Mivel vittük az első kettőt, így visszük a harmadikat is, a szezonosokkal együtt fog futni.
Beírhatsz minket a Xian Wang de Richang Shenghuo 3 mellé.
Köszi!

Sziasztok, a Muteki Fansub mehet a Spy x Family Part 2 mellé, köszi!

12 posts were merged into an existing topic: Fordítói diplomácia

Tessék viselkedni, mert fél óra volt mire átmozgattam a hozzászólásokat (közben sikerült törölni is a topikot, annyira bénáztam). >.<

Szia junpet!

A Futoku no Guild mellé mehet a Mahou Fansub & Muteki Fansub, vagyis közös projekt lesz.

Köszi! ^^

Sziasztok,
Kérdőjelesen engem, be lehet írni a következő animékhez:

  • Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury
  • Shinmai Renkinjutsushi no Tenpo Keiei
  • Reiwa no Di Gi Charat
    Még nem tudom melyiket választom, de ha választok is valamit valószínűleg szezon után/2023-ban fogok tudni vele foglalkozni (most tanulok), de szeretnék egy kicsit fordítani és fejlődni.
    Köszi!

Do It Yourself!! mellé mehet az Anime Sekai Team kérdőjelesen, ha nem cringe akkor csinálnám

Hali! Kérdőjellel egyelőre, de a Nightorizon-FanSub beírható a Do It Yourself!! mellé.

Do It Yourself!! közös projekt lesz, Nightorizon fordítja és lektorálja, Anime Sekai Team formázza.

1 kedvelés

Sziasztok, az Akiba Maid Sensou mellé felírhatod a nevem, köszi!

1 kedvelés

Mostani bejelentés, hogy az év végi Fate-műsorblokkban új címet adnak le:

Fate/Strange Fake ~whispers of dawn~

Emellé beírhatóak vagyunk.

1 kedvelés

Most jött a bejelentés, hogy október 29-től fog futni az Arknights: Reimei Zensou is, emellé beírható az AnimeGun Sub.

Sziasztok!
Én is szintén beírható vagyok az Arknights: Reimei Zensou mellé.

Új TV-sorozat hozzáadva:

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Muv-Luv Alternative 2.évadhoz mehet a Miamifansub, 1. évad után természetesen folytatjuk a 2. évaddal, köszi!

Új OVA/OVA/Special hozzáadva:

Új Mozifilm hozzáadva:

Szia junpet!

A Uchi no Shishou wa Shippo ga Nai mellé beírhatsz minket. Aranyos anime, így szívesen viszem ^^ (Mahou Fansub) A lemaradásaimmal meg a háttérben ügyködöm.

1 kedvelés

Sziasztok, a Muteki Fansub mehet a Beast Tamer mellé, az első részt már kiadtuk.