Felvételt hirdetünk!

Gyerekek, mielőtt nagyon elfajul a vita, felélesztettem a válaszommal a Diplomácia topikot, ott folytassátok…

1 kedvelés

Igen, amikor èn felajánlottam a segìtsègem ő már vitte a Maout. Ennyi, akkor már vègigvisszük. De nem gondolom, hogy bárki torkának neki kène esni, mert full kezdő. Èn abszolùt elismerem a munkátokat, szeretnèk egyszer majd lektorkènt arra a szintre jutni. De ez a bejegyzès nem erről kellett volna, hogy szòljon, èn ezzel pusztán jòt akartam. Azt gondoltam, hogy akinek nem tetszik, max. továbbgörget. Az èpìtő kritikákat köszönöm, igyekszem fejlődni. Viszont törlöm majd a bejegyzèst, mert nem gondoltam, hogy ennyivel cèltáblává válok.

2 kedvelés

Öm, nem váltál céltáblává, mert emberségesen reagáltál rá, nyíltan, adtál alapot arra, hogy kell azért a mások segítsége. A probléma nem veled volt, hanem a munkatársad válaszreakciójával.

2 kedvelés

Nem is az lenne a baj ha segitene de ahogy valaszolt nekem abbol csak az jott le hogy csak szidni akar

Szandra, azt javaslom, hogy hagyd ott azt a ‘csapatot.’ Sajnos, aki így reagál le egy ilyen helyzetet, abból jó sosem fog kisülni. Az írásából látom, hogy nem valami értelmes ember, te viszont az vagy, és fejlődőképes is. Csatlakozz valami normálisabb csapathoz, ha munkálkodni szeretnél. Guddo és Ricz egy jó csapat, sokat tudnának segíteni. De akár én is segítek, ha megkeresel.

3 kedvelés

Pár emberke jelentkezését várom fordító/lektor/formázó/ellenőr posztra. Mindent megtanítok, amit kell.

Sziasztok,
Felmerült a kèrdès, ezèrt ìrok.
Gyarapszunk lassacskán, de mèg mindig nem vagyunk elegen. Minden posztra várunk jelentkezőt!
Discord mèg mindig ugyanaz (Kazoku Subs), de akár a weboldal (http://kazoku-subs.gportal.hu/) chat felületèn keresztül is elèrtek. :slightly_smiling_face:
Ìrjatok bátran, nem harapunk! :slightly_smiling_face:

Sziasztok,

Csapatunkba lektort, formázòt, mangaszerkesztőt keresünk!

Jelentkezèseket az alábbi elèrhetősègeken várunk:

Sziasztok!

UI/UX szakit keresünk az UraharaShop csapatába!
Ha ért hozzá 2 pont
+2 pont, ha fejlesztő
+2 pont, ha Vue és Vuex tapasztalata van
+∞ pont, ha jó fej

Jelentkezni úgy tudsz, hogy az oldalunkon küldesz egy privát üzenetet Hastur barátunknak, amiben valamilyen módon (pl. Figma segítségével) bemutatod, hogy hogyan alakítanád át a projektek adatlapját.

1 kedvelés

Sziasztok!

Az oldalnak volt elég nagy szünete, amit kicsit megsínylett. Szeretném újra éleszteni, ehhez viszont kellenének új emberek. Fontossági sorrendben amilyen posztra keresek most munkatársakat:
Lektor
Manga szerkesztő
Fordító

A lektor most elég fontos lenne, jelen még az is megfelelő, ha valaki ideiglenes vállalja, amit hosszú távra valaki be nem esik.

Jelentkezni lehet nálam emailben(ibrab-@hotmail.com) vagy facebook-on.

Sziasztok!

A Black Ryuu Team tagfelvételt hirdet fordító és lektor pozícióra.

Írtunk is egy bejegyzést róla, lessétek meg!

Sziasztok!

Ha már megtaláltam ezt a topikot, teszek egy próbát én is:
A NamiDa Fansub szerkesztőt keres a Black Bullet mangához és egy webmestert az oldal karbantartásához!

Egyébiránt minden más pozíciónk is nyitott, de mivel jelenleg a felfüggesztetteken dolgozunk, így ez nem hiszem, hogy túl vonzó lesz bárkinek is… -.-"

Sziasztok! Én is teszek egy próbát, ha már megakadt ezen a topikon a szemem, ugyanis továbbra is tárt karokkal várjuk a lelkes fordítókat csapatunkba, ami a Nightorizon-FanSub. Discordon úgy találtok meg engem, hogy Zytex#6057, vagy szimplán Zytex néven a szerverünkön. Én jobban preferálom a DC-t, de első körben akár facebook oldalunkon keresztül is felvehetitek velem a kapcsolatot, ahol nemrégiben egy posztot is közzétettem a fordítófelvétellel kapcsolatban.