Kávézó

Úgy döntöttünk, hogy nyitunk egy témát a kötetlen beszélgetéseknek, ismerkedésnek, szóval jó szórakozást hozzá! Reméljük, hogy bejön a dolog, és nem kell a süllyesztőbe küldeni, számunkra is felemelő lenne, ha kultúrált beszélgetéseket látnánk, és nem egymás tépését…

Dex, Komló, Hughes, ti honnan ismeritek egymást, és mióta vagytok animések? :3

Ők az én kedves gyermekkori barátaim! Szal már jó régóta. Jó magam 2004 óta nézek animéket aktívan heti/havi rendszerességgel.

Most nézem, hogy Nottingamben laksz. Munka miatt sodródtál ki oda?

Éljen a Kávézó!
Dex, Komlo, Hughes, ezúton szeretnék köszönetet mondani, hogy összehoztátok ezt a fórumot, és összehozzátok az Elveszett Könyvtárat az egyre anarchikusabb animés társadalom számára!

Remélem, hogy minél kevesebb lesz a felgyülemlett feszültség, és mindenki békésen hódolhat tovább szenvedélyének, legyen szó otaku szintű animefalásról, mangalapozásról, vagy fordításról.

Jómagam 16 évesen kezdtem el fordítani, 2007-ben, theanimefan néven, kisebb-nagyobb szünetekkel a mai napig űzöm ezt a hobbit, amely már-már szenvedéllyé vált. Láttam csapatokat megalakulni, és széthullani (Elit Fansub Team, Anime-Kanojo), voltam magányos farkas sokáig, és most az Otaku Criticsnél kötöttem ki.

A-A-n ezt az ismertetőt írtam magamról az egyéni fordítókhoz:

"x0Aymumi0x , theANIMEfan

Korábban az Elit Fansub Team-nél “dolgoztam”, majd az Anime-Kanojo tagja voltam, de úgy döntöttem, jobb egyedül.
Segítséget viszont mindig szívesen fogadok és én is szívesen segítek bárkinek bármiben, amiben csak tudok.
Az Urahara-Shoppal is kooperáltam egy ideig. :slight_smile:
Lordog (Ender) segített a Mirai Nikki (Future Diary) mangával haladni =)
A Variante fordításánál nagy segítségemre volt Plu (Steve29) =)
Az első light novel fordítását Daisukennel (RiczRonin FactorieS) végezzük =)"

A való életben újságírói és pénzügy-számviteli végzettségem is van, grafológiából nem vizsgáztam le.
Az újságírói diplomám - mint utóbb kiderült - baromira keveset ér, ezért jelenleg egy pékségben dolgozom, de majd megyek tovább :slight_smile:

Nos, köszönöm a lehetőséget a bemutatkozásra!
All for fans - out of fun! :slight_smile:

jó látni milyen hamar kivitelezésre került ez a közös tér általában csak olvasom de kell 1 első hozzászólás

ja és még mod alkalmasnak nem ítéli a hozzászólást lehetne módosítani…

egy kis régi érdekesség

Ide járok egyetemre (Software Engineering) + mellette munka. NTU.

Komlo = Ricz csak hogy tisztban legyetek ezzel. Nála a dual acc alap :mrgreen:

Valahogy nem lepődök meg Ricz-en :smiley: vajon miért? XD

Sziasztok!
Haku vagyok szintén OF-es. Köszönet az oldalért, hogy élhető alternatívát adtatok az AA helyett. :slight_smile:
A
nimézni igazából 2007-ben kezdtem. Addig csak A±on és RTL Klubbon néztem ezeket a műveket.
Fansubolni a Mario mangával kezdtem és most is több projektben veszek részt az Otaku Forum berkein belül.

Kurot nem hozod magaddal? :slight_smile:

Biztos? Akár én is lehetek. Vagy a Mikulás. xD

Na, ahogy elnézem, nekem is be kell mutatkoznom.
Umaitachi vagyok. Köszönöm, köszönöm. A virágokat az öltözőmbe kérném, de kifelé ott az adományos ládika is. :smiling_imp:

[quote=“Haku”]
Kurot nem hozod magaddal? :slight_smile:[/quote]

De, nagy valószínűséggel, csak most kicsit elfoglalt az oldalunk tárhelyével, ami erősen megcsappant az utóbbi egy év során.
Én meg nem bírom megállni, hogy minden egyes nap felnézzek ide! Annyira izgatottan vártam már!

És Komlo = Ritz? Minden világos. Első megérzés is ez volt, ava alapján is, később látom, hogy nem Ritz a neve. Akkor elbizonytalanodtam.

Amúgy érdekelne a Ritz név eredete… mert azt hiszem, egy Dan Brown könyvben találkoztam vele, már nem emlékszem… talán egy helység, egy hotel, vagy más épület kapcsán… azt hiszem, egy hotel nevében volt.

Az AA-t ma megkerestem, hát emberek, remélem, jól fogják fogadni a dolgot, a levél tartalma itt olvasható. Egyébként megy itt a találgatás jobbra meg balra, hogy ki kicsoda, ezt a fantáziátokra bíznám inkább, de arra hívnám fel a figyelmet, hogy a projektünk célkitűzéseit, a nyilatkozatunkat komolyan gondoljuk, és igyekszünk betartani.

Az Ricz akar lenni. Mégpedig azért, mert a valódi nevének egy részlete. Csak meg ne verjen, hogy ezt elárultam. xD

Az oldalt meg én is várom, valahogy nem tudom elképzelni sehogy se, hogy fog kinézni. Ez pedig nagyon birizgálja a fantáziám.

Dex, tetszik ez a hozzáállás, csak így tovább.
Ez a levél nagyon tetszett :slight_smile:

Tetszik ez a fajta hozzáállas.

Hi, Hol tudnám letölteni a SAO 3. évadját?

Khmm akarom mondani üdv nétek! Végre sikerült is beregisztrálnom… : D valahogy meggyűlt a bajom a captchával… De most már itt vagyok ^^
Itt is boldogíthatom néha napján majd az embereket.

A reklámot ne felejtsd el kérni tőlük ha egyáltalán akarnak közösködni. Mármint hogy tegyék ki hírben az új gyűjtő oldalt.
Nem ártana ha mindenki tudná hogy tudja elérni ezentúl a dolgokat. ^^

Még csak két nap telt el az ideiglenes fórum közösségi életében, de máris megszületett az első duplikált topic.
Imádom az internetet.

[quote=“Kuro”]A reklámot ne felejtsd el kérni tőlük ha egyáltalán akarnak közösködni. Mármint hogy tegyék ki hírben az új gyűjtő oldalt.
Nem ártana ha mindenki tudná hogy tudja elérni ezentúl a dolgokat. ^^[/quote]

Szóval miután sikeresen elcsesztem, és nyitva maradt a levél topikja, így ha nem bánod, akkor itt válaszolnék… szóval a reklám részét majd ők eldöntik, így is adtam nekik elég rágnivalót, aminek az egyik része biztos nem teszi boldoggá őket. Remélem, hogy a jobb felüket fogják mutatni, és nem lesz hiszti az adatok mentése miatt.

[quote=“Pitbull”]Még csak két nap telt el az ideiglenes fórum közösségi életében, de máris megszületett az első duplikált topic.
Imádom az internetet.[/quote]

A második napon az első moderációról már ne is beszéljünk.

[quote=“Kago Akira”]Hi, Hol tudnám letölteni a SAO 3. évadját?

Khmm akarom mondani üdv nétek! Végre sikerült is beregisztrálnom… : D valahogy meggyűlt a bajom a captchával… De most már itt vagyok ^^
Itt is boldogíthatom néha napján majd az embereket.[/quote]

Kérlek, drága barátom, ne csináld már te is ezt velem! A legegyszerűbb captcha -t raktam be. :frowning: És még mindig feltűnik valaki, aki azt mondja hogy nehézségeket okozott. Ne keserítsetek már el. :frowning: