Kávézó

Furcsa mert máskor nem okozott még problémát ez, de itt valamiért nagyon rosszminőségű képet dobott ki mindig, úgy hogy hiába kértem újat, kb 3 féle variáció volt… Tudom mostanában fáradt vagyok nagyon de így nem sikerült megcsinálnom. Mostanival már nem volt gond mivel ott nem csúsznak egymásba a betűk. De az elözö… :S Hát sajnálom hogy én is az ellen tábort bövitem de szerintem nem volt valmi rendben ott. ^^

Lehetetlen a chaptcha? Hadd mutassam meg az igazi poklot! XD

[spoiler]http://static.fjcdn.com/pictures/impossible_7ea0c8_2163801.jpg
http://static.fjcdn.com/pictures/Impossible_c2907d_2017924.jpg
https://global3.memecdn.com/Impossible-captcha_o_40458.jpg
http://farm7.staticflickr.com/6140/6032284326_1fc7b15823_z.jpg
http://a1.img.mobypicture.com/319aa41f3992a729b5219868a926f707_view.jpg[/spoiler]

Egyébként ezeknél van egy trükk. Igazából csak az egyik (a hullámos) szó felismerését figyeli, a másik része a chaptchának egy könyvből, vagy online dokumentumból kiemelt részlet, lehet oldalszám, szövegrészlet, akár még ábra is. Ehelyett bármit be lehet írni, ha a hullámos szót eltalálod, elfogadja. Egyszer kipróbáltam és sikerült XD. Nem tudom, ez azóta is működik-e.
Amúgy aki tudott regizni, az ne panaszkodjon. Legyen büszke magára, hogy bizonyította, hogy emberi lény :smiley:

A nyílt levél korrekt és ésszerű. Remélem, mihamarabb válaszolnak.

Hát odanézzenek, ma sem bírtam megállni, hogy ne posztoljak!
Amúgy tegnap hívtak a rendőrségtől, hogy meglett az egy hete ellopott bringám!
Ma megyek be érte délben, aztán meló. Remélem, még használható állapotban van. A magyar rendőrség jóféle! A nyomozó, akinél vallomást tettem, végig kissé lekezelő volt, és minden megjegyzésével azt sugallta, hogy mondjak le a bringámról, úgysem lesz meg. Na kíváncsi leszek, tényleg az enyémet találták-e meg. Elég pontos leírást adtam :smiley:

Ha a botok nem fognak elárasztani minket, akkor lényegtelen, melyik van. Én nem rosszminőségűnek hívnám, hanem LEVEL ASIAN-nek. :smiley:

Hajaj, amíg az előző volt, addig mindkettő hullámos meg foltos volt, tényleg eléggé nehéz volt némelyiket felismerni.

Remélem, ők is így gondolják majd, és nem verik földhöz magukat, és kezdenek hisztizni.

A biztonság kedvéért leírtam az alvázszámát az enyémnek, ez általában a hajtókarnak a csapágyházán van rajta. De sok sikert, reméljük a legjobbakat, a magyar rendőrség meg olyan amilyen, jöhet akárhány kormány meg vezetőváltás, jellegében nem változnak, bár volt pár pozitív csalódásom bennük.

[quote=“Haku”]
Kurot nem hozod magaddal? :slight_smile:[/quote]

Itt vagyok Haku, nyugi nem maradok ki a buliból. :laughing:

[quote=“Dex”]
Szóval miután sikeresen elcsesztem, és nyitva maradt a levél topikja, így ha nem bánod, akkor itt válaszolnék… szóval a reklám részét majd ők eldöntik, így is adtam nekik elég rágnivalót, aminek az egyik része biztos nem teszi boldoggá őket. Remélem, hogy a jobb felüket fogják mutatni, és nem lesz hiszti az adatok mentése miatt.[/quote]

Hát majd meglátjuk vagy nem de az biztos. :smiley:
A sok szar után tehetnek szívességet is. Amúgy is azt mondták, hogy nem fognak elhatárolódni és ha kell kitesznek hírt is. Bár máskor is volt már, hogy megváltoztatták a döntésük, ugye. :unamused: Egyébként az adatok miatt tuti, hogy forrni fognak de ezt ők csinálták maguknak, szóval… Na meg a nagyobb részét a tagok tették fel nekik, szóval a közösséget illeti és nem őket. Szerintem!

Ja és akkor a bemutatkozásom:

Aki nem ismerne, Kuro vagyok! Azt hiszem mindent elmondtam. :laughing:
Egyébként 8 éve űzöm az ipart és kb azóta nyúzom mások agysejtjeit is. :smiley:

Peace!

Megtehettük volna, hogy nem szólunk nekik róla, esetleg azt mondjuk, hogy máshonnan vannak, vagy valóban máshonnan szedjük őket, például angol forrásból, és megfeleltetjük őket a magyar megfelelőinek, de mivel kézenfekvő volt, hogy már ezek le vannak fordítva, így esett a választás rájuk. Ahogy leírtam, az adatokat nem védi szerzői jog, gondolj bele, mekkora durvulás lenne, ha vonatkozna, akkor mindenki szétperelne mindenkit.

[quote=“Dex”]
Megtehettük volna, hogy nem szólunk nekik róla, esetleg azt mondjuk, hogy máshonnan vannak, vagy valóban máshonnan szedjük őket, például angol forrásból, és megfeleltetjük őket a magyar megfelelőinek, de mivel kézenfekvő volt, hogy már ezek le vannak fordítva, így esett a választás rájuk. Ahogy leírtam, az adatokat nem védi szerzői jog, gondolj bele, mekkora durvulás lenne, ha vonatkozna, akkor mindenki szétperelne mindenkit.[/quote]

Hát mázli az már biztos. Bár nekünk nem kell törvény, lejáratjuk mi egymást anélkül is. :smiley:

Ez az, amin próbálunk változtatni, nehéz feladat lesz, de a kiadáskezelő igazságos, akkor talán a csapatok is egyszer példát vesznek, és nem fogják egymást lejáratni, nem vagyok naiv, de ha már picit javulna a helyzet, akkor már megérte az egész. Ez a közösség feladata, egyben a közösség vezetőinek a felelőssége.

Elnézve az AA alakulását, szerintem csak redukálódni szeretnének egy egyszerű fansub csapattá, mert állításuk szerint már idegesíti őket a feliratfeltöltős rész…

Szerintem a levélre nem fogtok választ kapni, de kellemeset csalódnék, ha igen, és pozitív válasszal.

Szurkolok nektek srácok. Annak idején még a Naruto-kun.hu-val terveztünk valami hasonlót, Teikei néven, de aztán el lett kaszálva a dolog, de végre van aki ezt véghez is viszi, és nem csak terv szinten marad.

[quote=“Firebrand”]Elnézve az AA alakulását, szerintem csak redukálódni szeretnének egy egyszerű fansub csapattá, mert állításuk szerint már idegesíti őket a feliratfeltöltős rész…

Szerintem a levélre nem fogtok választ kapni, de kellemeset csalódnék, ha igen, és pozitív válasszal.[/quote]

Ami azt illeti az AA sose lesz szimpla fansub csapat és nem is ezért szüntették be a felirat részleget, szerintem ez mindenkinek világos.
Ha egyszerű fansub csapat akarnának lenni akkor mindent töröltek volna kivéve a projektjeiket. Így viszont hogy csak a feliratokat egyértelmű, hogy mit miért tettek. Legalábbis szerintem. Bár ők ezt továbbra is tagadják. Ha animéken kívül mást is fordítanának pl Mangát vagy LN-t, VN-t tuti hogy azok is törlésre kerültek volna. Jelenleg viszont csak a vaksi követőiket tudják ezzel a lépéssel becsapni. :unamused:

A levéllel kapcsolatban én is így vagyok, szerintem se fognak választ adni, amúgy se egy nagy válaszoló banda hírében állnak.

Hátnemtom ez a nyíltlevél dolog nekem annyira azért nem tetszik. Szerintem ezzel csak fölösleges feszültséget csináltok és kínos helyzetbe hozzátok az addictsot. Biztosan kapnak hideget-meleget amiért leszedik a feliratokat, meg úgy cuzámen az elmúlt pár hónap húzós volt ott (na nem mintha részben nem maguknak csináálták volna, de az most más) és most még ti is rájuk írtok, hogy engedelmükkel átvennétek pár dolgot az oldalról. Meg ez a “nem védi szerzői jog” dolog is kicsit olyan izé védekezésnek tűnik, amivel megint rájuk terelitek a felelősséget. Okéoké, ők is szedték máshonnan, ráadásul biztos kérdés nélkül, de azért nem kis munka lehetett vele, míg összehozták ami ott van. Biztos nem fog tetszeni nekik a levél. Gyakorlatilag rá vannak kényszerítve az igen-re és sarokba vannak szorítva, mert ha nem-et válaszolnak, mindenki rájuk mutogat, hogy akadályozzák a munkátokat és hisztiznek. Szóvalúgy ja, nem értem. Ráadásul mindezt nyíltan, nem pedig a két csapat között privátban, pedig ez szerintem annyira nem tartozik a nagyközönségre.

De ezt nem támadásként mondom, csak úgy megjegyeztem, lécci ne harapjátok le a fejem. :blush: Én őszintén szurkolok Nektek, hogy rendesen, gond nélkül összejöjjön minden az Issho Toshoval. Már nagyon várom a rendes megnyitást! :wink:

Én nem mutatkozok be, jobb annak, aki nem ismer :smiley: És előre bocs, a tl;dr-ért.

Szóval szerintem ne számítsatok válaszra, de ha valami csoda folytán mégis visszaírnak, én biztosra veszem, hogy negatív visszajelzést fogtok kapni. És miért? Mert tegnap került ki ez a hozzászólás a moderátori közlésekben AA-n:

[quote]Ahogy tapasztaltátok, az oldalon megszüntettük az animefordítások kezelését, illetve folyamatban van a feliratok kivezetése. Természetesen a feltöltött feliratok - ha más formában is - elérhetőek maradnak a userek számára.
Több aggódó megkeresés/hozzászólás érkezett arról, hogy a jövőben a friss feliratokat hol lehet nyomon követni. Bár ez a probléma már kívül áll rajtunk, és több éves tapasztalatunk alapján tudjuk, hogy a fansubberek maximum 50%-ban vették igénybe az oldalunk ezen szolgáltatását (tehát a feliratok másik 50%-át eddig is mindenkinek önálló módon kellett megtalálnia), de erre az 50%-ra esetleg a jövőben is igény lehet részükről.

Nem zárkózunk el tőle, sőt támogatjuk egy olyan vállalkozás működését, ami a fenti igényeket kielégíti. A fansubberek legfőbb elvárása ezen a téren egy független, igazságos rendszeren alapuló oldal léte lenne, és mi is szívesen csatlakozunk egy ilyen elképzelés mellé azzal, hogy az oldalunkon felvállaljuk a reklámozását, amennyiben ilyen irányú megkeresést kapunk.

Ezzel szemben nem támogatjuk egy olyan oldal működését, amelytől már származását tekintve sem remélhető a független, elfogulatlan működés, hiszen a magunk bőrén tapasztaltuk, hogy ennek a fansubber társadalomban nincsen létjogosultsága.
Továbbá kifejezetten nem támogatjuk egy olyan oldal reklámozását, amely velünk szemben ellenséges, lejárató magatartást tanúsít. Ennek a teljesen természetes önvédelmi reakciónak a fényében fogunk eljárni a jövőben a fórum és a chat működtetésével kapcsolatban. Megértéseteket köszönjük![/quote]

Nézzük szépen a lényeget:

  • nem támogatjuk egy olyan oldal működését, amelytől már származását tekintve sem remélhető a független, elfogulatlan működés
    Ezt a hozzászólást Tyrael írta. Tyrael. Khöm, khöm, vajon mire utalhat a kétes származás, mondjuk valakinek ötlet?
  • kifejezetten nem támogatjuk egy olyan oldal reklámozását, amely velünk szemben ellenséges, lejárató magatartást tanúsít
    Igazából ez nem a ti hibátok, de az országban jelenleg a fansubber társadalom többsége köpködi az AA-t. Nem meglepő, hogy ha feljövünk ide, többségben negatív színben tudunk csak róluk beszélni.

Meg egy ilyenre is felhívom a figyelmem, hogy a szerzői jog cikkükben van egy ilyen:

Bármikor mondhatják azt, hogy nem teszik közzé. Megint beállítják magukat mártírnak, amiben egyébként nagyon tapasztaltak mostanra, ti meg lesztek a gonosz, csúnya, anti-AA oldal, és BAM. Megint ők irányítanak mindent, mert náluk az összes felirat. Mert valaha az egyszerű fansubber úgy gondolta, hogy az ő szavuk megbízható, nem két hetente változik az álláspontjuk a témáról, így náluk biztonságban lesz a felirata.

De amúgy ez a téma kissé már átcsap a fordítói diplomácia részbe.

És akkor, hogy valami kicsit másról is szó legyen, de ne legyen túl távol a hozzászólásomtól:
…ezért vagyok szomorú, mikor azt mondtátok, hogy nem akartok közösségi részt. Mert én oda is csak a közösség miatt járok. Ha lenne itt is több általános beszélgetős topic, hírekről, anime-manga-ln-vn kibeszélő, játékok, stb. Akkor szerintem sokunk nem járna már oda. Nekik se kényelmes (pl hogy én ott vagyok nekik :smiley: ), nekem se túl jó, de más hely meg nincs.

szerk: nem müxik a spoiler tag :frowning:

Kuro, dobsz nekem egy PM-et a gondolataidról?

Pit, szerintem nekik minden kétes eredet, amiben nem ők vagy az ő embereik vesznek részt a vezetésében, kidolgozásában. Kábé az elmúlt egy-két évben ezt a fokú bizalmatlanságot, folyamatos érvágást látom az irányukból mindenki felé, nyakra-főre. Azokkal szemben is, akik addig támogatták őket. Mondjuk úgy, eljátszották/eljátsszák a barátaik bizalmát, és inkább arra játszanak, hogy ellenségeket kreálnak a mártíromságukhoz. Szokták mondani, barátból lesz a legjobb ellenség, de még ha annyira lenne szövegértelmezési képességük, akkor felfoghatták volna, hogy ezt az utat talán nem kéne meglépni.

Mondjuk Tyrael is ugyanígy csinált: a saját moderátori tekintélyét és bizalmát ásta alá sokakban, ami miatt a szemükben (köztük az enyémben is) megszűnt moderátornak létezni. Ez egy tekintélyelvű poszt, ahol a tett beszél. Ha hibázik, akkor el kéne ismerni, nem kitérni előle, mert úgyis a nagy fejes mögötte áll, mert benne van a kegyükben. Így csak egy rangkóros sz**a látszatát kelti (sajnálom de a valóságot legjobban leíró kifejezés hangulati tartalommal, ennél nem létezik), akinek a szava annyit se ér, mint egy lyukas ötforintos.

Amúgy hadd jegyezzem meg, hogy nem dühös vagyok rájuk, hanem csalódott és kiábrándult. Van egy olyan morális értékrendem, amiben ők pont az ilyen bizalomvesztés miatt megszűntek egyenrangú félként lenni. Persze, a csapatukban vannak kivételek, akikkel szemben messze nem így érzek, de sajnos azt a pár, tényleg jó lelkű embert is bántanom kell a szavammal (ami meg nekem fáj), amikor a csapatukról beszélek. Csak a tisztázás kedvéért ezt hozzáfűztem.

Ha belecsap abba a topikba, akkor szerintem áthelyezik oda a moderátorok, de majd meglátjuk. Bár nem hiszem, hogy nagyon kihágtunk volna.

Az eredeti témához térve: Ricz vagyok. Ennyi. Sokan hallották már a nevem, sokan tudják is ki és mi vagyok. Nincs kedvem se kopipasztázni, se újra leírni.

Előre is elnézést kérek, hogy nem válaszolok mindenkinek, inkább általános jellegű dolgot írok le.

Őszintén szólva nem érdekel az AA helyzete, mivel a saját elbaltázott döntéseik miatt kerültek abba a helyzetbe, amiben vannak. Miért a nyílt levél? Bizonyították, hogy képtelenek korrektek lenni, így olyan formát választottam a megkeresésükre, ahol nem lehet trükközni, félremagyarázni stb. Másrészről nem kérek tőlük semmit, csak tájékoztatjuk őket, a “reklámozás” dolgot pedig kerülném, mert ott is utána nekiállhatnak kavarni, ami csak a mi dolgunkat nehezítené. A szerzői jog valóban ezt mondja ki, de gondolj bele a mi helyzetünkbe, amit ők idéztek elő… pár hónapunk volt összedobni egy használható oldalt, így manuális módon képtelenség lenne végrehajtani a feltöltést, tehát valami megoldást kellett találni rá.

Nem szeretnék nekik megfelelni, nem szeretnék tőlük függeni, csak azt szeretném, hogy végre ne arról szóljon az egész magyar fansub, hogy ki és kivel háborúzik, ezeket a háborúkat nem a kiadáskezelő felületén kell megvívni, hanem egymást közt.

Az ő általuk összegyűjtött információk (anime neve, készülési év, stb) nem minősülnek szellemi terméknek, ezért nem védi őket semmilyen jog. Ezek mindenki által hozzáférhető információk, és nem képezhető tulajdonjog felette.

A fórumhozzászólások átemelése már necces. Viszont nem fog nagy kár érni titeket, ha azokat nem kapjátok meg.

[quote=“Firebrand”]Az ő általuk összegyűjtött információk (anime neve, készülési év, stb) nem minősülnek szellemi terméknek, ezért nem védi őket semmilyen jog. Ezek mindenki által hozzáférhető információk, és nem képezhető tulajdonjog felette.

A fórumhozzászólások átemelése már necces. Viszont nem fog nagy kár érni titeket, ha azokat nem kapjátok meg.[/quote]

Arról nem beszélve hogy az összes ismertető ami náluk van szinte mindent a tagok tették fel és nem ŐK! És ez a nem mindegy. Ahogy a feltöltött feliratok is a közösségé úgy az ismertetők és egyéb infók is mivel a közösségi részleget nem ők csinálták hanem maga a közösség. Az AA-nak egyetlen olyan részlege van ami kizárólag az övéké a szabályok szerint. Még ha illegálisnak is minősül. Az pedig a projektjeik. Minden más a közösség munkája és ezért őket illeti.

[quote=“Mijamanó”]Hátnemtom ez a nyíltlevél dolog nekem annyira azért nem tetszik. Szerintem ezzel csak fölösleges feszültséget csináltok és kínos helyzetbe hozzátok az addictsot. Biztosan kapnak hideget-meleget amiért leszedik a feliratokat, meg úgy cuzámen az elmúlt pár hónap húzós volt ott (na nem mintha részben nem maguknak csináálták volna, de az most más) és most még ti is rájuk írtok, hogy engedelmükkel átvennétek pár dolgot az oldalról. Meg ez a “nem védi szerzői jog” dolog is kicsit olyan izé védekezésnek tűnik, amivel megint rájuk terelitek a felelősséget. Okéoké, ők is szedték máshonnan, ráadásul biztos kérdés nélkül, de azért nem kis munka lehetett vele, míg összehozták ami ott van. Biztos nem fog tetszeni nekik a levél. Gyakorlatilag rá vannak kényszerítve az igen-re és sarokba vannak szorítva, mert ha nem-et válaszolnak, mindenki rájuk mutogat, hogy akadályozzák a munkátokat és hisztiznek. Szóvalúgy ja, nem értem. Ráadásul mindezt nyíltan, nem pedig a két csapat között privátban, pedig ez szerintem annyira nem tartozik a nagyközönségre.

De ezt nem támadásként mondom, csak úgy megjegyeztem, lécci ne harapjátok le a fejem. :blush: Én őszintén szurkolok Nektek, hogy rendesen, gond nélkül összejöjjön minden az Issho Toshoval. Már nagyon várom a rendes megnyitást! :wink:[/quote]

Egyébként ahogy írták előttem ebbe a helyzetbe ők hozták magukat, csak ők felelősek érte SENKI MÁS! Meg volt beszélve anno a felmerült kérdésnél, hogy mi legyen. Azt írják hogy a fansubosok 50%-a nem mérvadó, pedig az oldalukon számon tartott csapatok és egyéni fordítók 50%-a az aki épp aktívan dolgozik. Tudom mivel mindenkinek írtam, mivel én is vezettem a listát, hogy ki egyezik bele az új feltöltési rendszerbe AA-n. És 1-2 csapat kivételével mindenki belement és az a pár csapat is belement volna ha meglett volna az a bizonyos linkelős megoldás. Egyébként az AA is elfogadta csak ugye a háttérben szó nélkül eldöntötték hogy mégse úgy legyen és úgy állították be az egészet hogy mi tartozunk nekik köszönettel és nem ők nekünk. Valóban van okunk köszönetet mondani de csak azért mert adtak egy felületet ahova feltehetjük a munkáink. Csak hogy idővel ez teher lett nekik mivel ők is fordítanak, ezért hozták azt a szabályt is hogy amit ők fordítanak, annak a Fórum topicjába senki nem jelezheti hogy viszi és hol tart vele amíg ők be nem fejezik. Ez egyrészt mocsok dolog, másrészt épp ezért szüntették be a rendszert mert ezen nem tudtak túllépni. Egyébként feleslegesen ezen agyalni. Hamarosan meg fogják bánni a tettüket mert a többi részlegre ami náluk van fele annyian se kíváncsiak mint a közösségi részre és a feliratokra voltak. Még a Manga részleg sem olyan felkapott mint a feliratok. És azzal amit tettek a támogatásukat is elfelejthetik kb és ezentúl neccesen vagy sehogy sem tudják majd fenntartani a szerverüket.

Ami a nyílt levelet illeti így korrekt. Ugyanis a közösség a közösségre tartozik és nem csak a csapatokra. Ha csak háttérben beszélnék meg a dolgokat megint eljátszhatnák azt hogy kiutálják az ellenfelet mert megtehetik. DE ezt azután amit tettek már nem csinálhatják meg mert még kevesebb támogatójuk lesz. :slight_smile: Egyébként nincsenek kényszerítve semmire. Nem muszáj nekik választ adniuk de akkor egyértelmű hogy elhatárolódnak a közösség elől. És akkor újra a saját szavuk ellen mennek majd. :wink:

Bocs, hogy ezt mondom, de ami itt folyik most beszélgetés az AA-ról nem tartom szépnek. Egyetlenegy dolog miatt!

Tételezzük fel, hogy elfogadják, hogy ez az oldal létrejött, és bele is mennek abba, hogy amit kértek az oldal fejlesztői adatok, mind gond nélkül átadják. De ha ezt a topicot elolvassák, akkor mennyi esély van arra, hogy amit kérve lett teljesüljön?

És nem kell más, minthogy felregisztrál ide valaki az AA-ról és körülnéz, mielött döntene, és azt hiszem most én voltam a legpártatlanabb.

[quote=“kayalafur”]Bocs, hogy ezt mondom, de ami itt folyik most beszélgetés az AA-ról nem tartom szépnek. Egyetlenegy dolog miatt!

Tételezzük fel, hogy elfogadják, hogy ez az oldal létrejött, és bele is mennek abba, hogy amit kértek az oldal fejlesztői adatok, mind gond nélkül átadják. De ha ezt a topicot elolvassák, akkor mennyi esély van arra, hogy amit kérve lett teljesüljön?

És nem kell más, minthogy felregisztrál ide valaki az AA-ról és körülnéz, mielött döntene, és azt hiszem most én voltam a legpártatlanabb.[/quote]

Kayalafur, mit szeretnél tőlem? Törölnöm kéne az összes hozzászólást, hogy megfeleljek nekik? Ez azzal az elvvel menne szembe, hogy szabadon lehet beszélni, ha igazságos a dolog (értem itt nem állsz neki személyeskedni, hanem tárgyilagosan megmondod, miben hibáztunk), akkor akár minket is lehet kritizálni, nem fogjuk törölni a hozzászólást, vagy kitiltani téged.

[quote=“kayalafur”]Bocs, hogy ezt mondom, de ami itt folyik most beszélgetés az AA-ról nem tartom szépnek. Egyetlenegy dolog miatt!

Tételezzük fel, hogy elfogadják, hogy ez az oldal létrejött, és bele is mennek abba, hogy amit kértek az oldal fejlesztői adatok, mind gond nélkül átadják. De ha ezt a topicot elolvassák, akkor mennyi esély van arra, hogy amit kérve lett teljesüljön?

És nem kell más, minthogy felregisztrál ide valaki az AA-ról és körülnéz, mielött döntene, és azt hiszem most én voltam a legpártatlanabb.[/quote]

Ez az oldal azért létezik mert ők nem voltak képesek kompromisszumra. Innentől kezdve nincs miről beszélni. Újdonságot pedig nem mondott senki, tisztában vannak ezekkel ők is csak szeretik jobbnak beállítani maguk mint amilyenek. Egyébként is én személy szerint senki előtt nem fogok meghunyászkodni de gondolom ezzel a többiek is így vannak. Az hogy ők mibe mennek bele vagy mi be nem kétlem hogy bármit is számítani mert az oldal akkor is elfog készülni és az AA-n fellelhető infók mind a közösségé. Szóval ők hiába hepciáskodnak ha meglátják hogy róluk van most szó. Az Issho tosho csapata csak jó fej volt és szólt hogy ezt így fogják elrendezni ennyi.

Egyébként van már itt AA-s admin. Finalfantasy7 személyében. Ha más nem ő szólt már a témáról. No offens! :wink:

Semmit nem szeretnék senkitől, és törölni sem kell semmit, csak annyit szeretnék, hogy az oldal megmaradhasson pártatlan. Viszont úgy éreztem, hogy ami már itt megy kivesézés, sajnos kezdi elhúzni a dolgokat AA ellenes kampányba. Amit ti sem szeretnétek. Inkább csak a figyelmet akartam felhívni, hogy rossz irányba kezd elmenni a beszélgetés. Ennyi se több se kevesebb. :slight_smile: