Kávézó

Én is így gondolom.

Am nem úgy volt hogy csak a feltöltést szedik ki, és a meglévő feliratokat meghagyják?

Én március végéről-április elejéről tudok. Az hogy az ismertetőknél kiszedték, az nem lep meg. Így van egy hónapja az embereknek átszokni arra, hogy már nincs ilyen lehetőség. Teljesen logikus lépés volt a feliratfeltöltés megszüntetése mellé. Szóval kár vészmadárkodni, nem 1-2 nap múlva lépnek ezzel. Most ezért kapják a leveleket/hozzászólásokat, áprilisban meg a maradékért.

Akkor itt is megjegyzem ha számít hogy jó lenne pl webshop mintára csinálni: Nézelődök a feliratok, ismertetők közt, kipipálom ami kell a végén pedig letölt egyben. A befejezett projektek meg automat egybe legyenek letölthetőek.

Akkor akinek van fent AA-n felirata, és nincs oldala, akkor mentsen :smiley:

“Mentés a lelke mindennek” hogy egy infós közmondással éljek :laughing: Nekem szerencsére minden felirat megvan legalább 3 gépen videokkal együtt, hogy ne legyek gondban, ha bármi történne :smiley:

Üdv ápolt társaim, Shin vagyok, 2006-ban kezdtem fansubolgatni magányosan, majd US és onnan kiválva OF tag lettem.

Kicsit rúgnék a döglött lovon, hogy örülök annak, hogy AA kezd egyszerű fansub csapattá visszaredukálódni. Amúgy sajnálom, hogy olyan közösség jött náluk létre, amilyen a kicsit túlmoderált fórumukkal és az egyszavas megköszönős HSZ-eikkel. Ha OF-en ilyenek lennének, személyesen rúgnám s*ggbe az összes felhasználót a semmitmondó, egyszavas postja miatt.

kayalafur.: Másik oldalra teszik át a feliratokat, szoval nem kell semmit menteni ugyanugy megmaradnak a feliratok csak másik cimen.

Nem tudom mit terveznek, én a magam biztonsága miatt csináltam meg így a dolgaimat. Mikor kész lettem a projektemmel. :smiley:

Én a saját régijeimet pusztulni hagyom, mert nagyon gagyi volt az összes. Konkrétan újra akarom gyártani őket.

Az enyéimmel is így vagyok, csak azért nem cseszegetem (annyira), mert legalább lehet látni honnan hova fejlődött az ember.

Bakker, bocsi Lasden, dupláztál, töröltem az egyiket, erre mindkettő eltűnt. Elnézést! ^^"

Már hozzászoktam…

Öri-hari…o_O

Kitörölték az Issho bannert az aláírásomból. :laughing:
Megnéztem a szabályzatot, de semmi ütközést nem találtam.

Majd ráleltem a következő kis szösszenetre, ami még aznap került ki.
[spoiler]Ahogy tapasztaltátok, az oldalon megszüntettük az animefordítások kezelését, illetve folyamatban van a feliratok kivezetése. Természetesen a feltöltött feliratok - ha más formában is - elérhetőek maradnak a userek számára.
Több aggódó megkeresés/hozzászólás érkezett arról, hogy a jövőben a friss feliratokat hol lehet nyomon követni. Bár ez a probléma már kívül áll rajtunk, és több éves tapasztalatunk alapján tudjuk, hogy a fansubberek maximum 50%-ban vették igénybe az oldalunk ezen szolgáltatását (tehát a feliratok másik 50%-át eddig is mindenkinek önálló módon kellett megtalálnia), de erre az 50%-ra esetleg a jövőben is igény lehet részükről.

Nem zárkózunk el tőle, sőt támogatjuk egy olyan vállalkozás működését, ami a fenti igényeket kielégíti. A fansubberek legfőbb elvárása ezen a téren egy független, igazságos rendszeren alapuló oldal léte lenne, és mi is szívesen csatlakozunk egy ilyen elképzelés mellé azzal, hogy az oldalunkon felvállaljuk a reklámozását, amennyiben ilyen irányú megkeresést kapunk.

Ezzel szemben nem támogatjuk egy olyan oldal működését, amelytől már származását tekintve sem remélhető a független, elfogulatlan működés, hiszen a magunk bőrén tapasztaltuk, hogy ennek a fansubber társadalomban nincsen létjogosultsága.
Továbbá kifejezetten nem támogatjuk egy olyan oldal reklámozását, amely velünk szemben ellenséges, lejárató magatartást tanúsít. Ennek a teljesen természetes önvédelmi reakciónak a fényében fogunk eljárni a jövőben a fórum és a chat működtetésével kapcsolatban. Megértéseteket köszönjük![/spoiler]

Idén lesz 10 éve hogy regisztráltam az oldalon, napi szinten látogattam az oldalt.
Szánalmas amit művelnek és az egész hercehurcának egy harmadik fél az elszenvedője, a nézők.

A kérdésedre válaszolva, valószínűleg újra kell regisztrálni, mert a két motort táblái merőben mások lesznek. Igazából ideiglenes fórumnak szántuk ezt, hogy lássák az emberek, élünk, dolgozunk stb.

Tényleg sajnálom, nem direkt volt.

[quote=“Larky”]Kitörölték az Issho bannert az aláírásomból. :laughing:
Megnéztem a szabályzatot, de semmi ütközést nem találtam.

Majd ráleltem a következő kis szösszenetre, ami még aznap került ki.
[spoiler]Ahogy tapasztaltátok, az oldalon megszüntettük az animefordítások kezelését, illetve folyamatban van a feliratok kivezetése. Természetesen a feltöltött feliratok - ha más formában is - elérhetőek maradnak a userek számára.
Több aggódó megkeresés/hozzászólás érkezett arról, hogy a jövőben a friss feliratokat hol lehet nyomon követni. Bár ez a probléma már kívül áll rajtunk, és több éves tapasztalatunk alapján tudjuk, hogy a fansubberek maximum 50%-ban vették igénybe az oldalunk ezen szolgáltatását (tehát a feliratok másik 50%-át eddig is mindenkinek önálló módon kellett megtalálnia), de erre az 50%-ra esetleg a jövőben is igény lehet részükről.

Nem zárkózunk el tőle, sőt támogatjuk egy olyan vállalkozás működését, ami a fenti igényeket kielégíti. A fansubberek legfőbb elvárása ezen a téren egy független, igazságos rendszeren alapuló oldal léte lenne, és mi is szívesen csatlakozunk egy ilyen elképzelés mellé azzal, hogy az oldalunkon felvállaljuk a reklámozását, amennyiben ilyen irányú megkeresést kapunk.

Ezzel szemben nem támogatjuk egy olyan oldal működését, amelytől már származását tekintve sem remélhető a független, elfogulatlan működés, hiszen a magunk bőrén tapasztaltuk, hogy ennek a fansubber társadalomban nincsen létjogosultsága.
Továbbá kifejezetten nem támogatjuk egy olyan oldal reklámozását, amely velünk szemben ellenséges, lejárató magatartást tanúsít. Ennek a teljesen természetes önvédelmi reakciónak a fényében fogunk eljárni a jövőben a fórum és a chat működtetésével kapcsolatban. Megértéseteket köszönjük![/spoiler]

Idén lesz 10 éve hogy regisztráltam az oldalon, napi szinten látogattam az oldalt.
Szánalmas amit művelnek és az egész hercehurcának egy harmadik fél az elszenvedője, a nézők.[/quote]

Úgy tűnik, nekik több bajuk van velünk, mint fordítva. Én kérnék mindenkit, hogy ne legyen velük ellenséges, még ha nem fair az, amit csinálnak, akkor se. Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod, így teljesebb képet kaptam arról, hogy miként is állnak hozzánk.

Egyébként, ahogy elnézem, ez lett a fórum leglátogatottabb topikja. Éljenek az offok. :smiley:
Na jó, nem tépem a szám, inkább megyek, megnézem a friss Yakuindomot, látom most ért le.

[quote=“Dex”]A kérdésedre válaszolva, valószínűleg újra kell regisztrálni, mert a két motort táblái merőben mások lesznek. Igazából ideiglenes fórumnak szántuk ezt, hogy lássák az emberek, élünk, dolgozunk stb.

Tényleg sajnálom, nem direkt volt.[/quote]

Eh…na mindegy…

Mostmar hiába sajnalod. Elbuktad egy csodálatos barátság lehetőségét! :wink:

szarkazmus be Köszönjük a nagyszerű ötleted, beépítjük majd! szarkazmus ki

Valaki mondta egyáltalán, hogy van lehetetlen számomra? :laughing: Ha akarjátok phpbb -ből átszedhetem a felhasználókat, kiküldöm az ideiglenes jelszavakat, és nem kell újból regisztrálni, esetleg jelszót változtatni. Azt is abban az esetben ha a jelszó hash algoritmus nem azonos az enyémmel.

Nem, csak nem akartam a fejedet fájdítani vele, így is már a fórumról több dolgot szeretnénk átemelni, mint az eredeti elképzelésben volt.

[quote=“Dex”]

Nem, csak nem akartam a fejedet fájdítani vele, így is már a fórumról több dolgot szeretnénk átemelni, mint az eredeti elképzelésben volt.[/quote]

Ami azt illeti, engem is meglepett a kezdeti “nagy bumm”.

Ha az új oldalon tudjátok használni az SQL adatbázist, akkor nem kell újra regisztrálni, csak az adatbázist ráengedni az oldalra, anno egy régi weboldalon így csináltuk és teljesen stabil lett. :smiley:

Am várható volt a nagy bumm kell egy független hely, meg már sokan várták az indulást, és lám akár egy egyszerű fórum is mire képes.