Keresem, de hol találom?

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy Anime Lyricsen kívül tudtok olyan oldalt ahol animék OP, illetve ED dalszövegei vannak fent?
Lehetőleg kanjival is, de ha úgy nincs az se baj. :slight_smile:

[quote=“Neme”]Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy Anime Lyricsen kívül tudtok olyan oldalt ahol animék OP, illetve ED dalszövegei vannak fent?
Lehetőleg kanjival is, de ha úgy nincs az se baj. :slight_smile:[/quote]

Leggyakrabban a gúgel szoktam keresni ilyesmit, sokszor eldugott kis blogokon vannak lyrics-ek, amik a Anime Lyrics-en nem, de ha kiadták CD-n, akkor érdemes megnézni a képeket, mert a CD-vel mellékelt kis füzetben is sokszor megtalálható a számok hivatalos szövege.

Olyan hentai művek letöltési lehetőségét keresem mint

  • Sono Hanabira ni Kuchizuke
  • My Imouto: Koakuma na A Cup
  • Makai Tenshi Jibril
    stb.

A Nyaa-n ha működne sem találtam ilyen műveket.
Kösz

[quote=“Xblades”]Olyan hentai művek letöltési lehetőségét keresem mint

  • Sono Hanabira ni Kuchizuke
  • My Imouto: Koakuma na A Cup
  • Makai Tenshi Jibril
    stb.

A Nyaa-n ha működne sem találtam ilyen műveket.
Kösz[/quote]

Ha működne a nyaa, akkor sukebei.nyaa.se (ha van fordítása, akkor angolul írd be, ha nincs akkor japánul a nevét), de ajánlom figyelmedbe az anime-sharing.com, ahol rakás VN van feltöltve fájlmegosztókra. A kereséshez pedig ajánlom, hogy a japán címek alapján keress rá, pl. Mirai Nostalgia → rákeresel: Mirai Nostalgia | vndb → 未来ノスタルジア.

[quote=“Xblades”]Olyan hentai művek letöltési lehetőségét keresem mint

  • Sono Hanabira ni Kuchizuke
  • My Imouto: Koakuma na A Cup
  • Makai Tenshi Jibril
    stb.

A Nyaa-n ha működne sem találtam ilyen műveket.
Kösz[/quote]

A Sono Hanabira és a Jibril fent van BakaBT-n, ha az animékre célzol. A My Imoutóhoz pedig csak a Nyaa-s linkeket láttam.

Hmm, félreértettem a dolgot, de ugyanúgy ajánlom az AS fórumot, ott is rengeteg hentai van feltöltve hasonló módon.

[quote=“Xblades”]Olyan hentai művek letöltési lehetőségét keresem mint

  • Sono Hanabira ni Kuchizuke
  • My Imouto: Koakuma na A Cup
  • Makai Tenshi Jibril
    stb.

A Nyaa-n ha működne sem találtam ilyen műveket.
Kösz[/quote]

My Imouto: Koakuma na A Cup

Az Emule is jó program hentaira, esetleg kipróbálhatod. Van benne kereső is de az AniDB-n is van link a videókhoz.
A középsőre nekem egyből az indát dobta fel a gugli találatnak, fent is van mindkét rész Riczék jóvoltából.

Én a Neco Machi nevű ganime művet kerestem már párszor, eddig sikertelenül… (nyaa-ról 0 seederrel nem igazán sikerült leszedni)
Vagy akár más ganime is érdekelne, mint az Eko Eko Azarak vagy La Grenadiere.

Ha valaki tudna segíteni, hálás lennék. :slight_smile:

[size=150]animék szerverről[/size]

anime.thehylia.com/downloads/browse/all

chia-anime.com/series-letters?tags=A#

Oké, akkor oda várom a linket, mert nekem vagy 3-4 torrent áll már félórája, mindet meg most nincs idöm végignezni.

Na mind1 közben találtam jó linket, ami nem vállalhatatlanul lassú. Akkor csinálom az első évadtól.
(azért várom még azt a megabites sebességű torrentet)

Egyesítve, áthelyezve. /Dex/

A Tantei Opera Milky Holmes TD-vel kapcsolatban:

Áthelyezve a 2015. tél témából, előzmények a Fordítói diplomáciában.

[quote=“Dex”]A Tantei Opera Milky Holmes TD-vel kapcsolatban:

Áthelyezve a 2015. tél témából, előzmények a Fordítói diplomáciában.[/quote]

Elvileg már reggel megdobtam pár BakaBT-s linkkel privátban, ahol le van írva a videó minősége és kép is van csatolva + letölthető és gyors.

üdv nemigazán találom …
Girls und Panzer: Kore ga Hontou no Anzio-sen Desu! -> vagyis
(Girls und Panzer OVA) /1 részes 38 perces alkotást merre találom ?
előre köszönöm

[size=150]áh megvan DH+
ugyhogy tárgytalan[/size]

Régóta nézem de igazán 2013 eleje óta gyűjtőm az animéket, mind újakat mind régebbieket, így visszatekintve tudom a jó minőségű nem cenzurázot ez általában a Dvd,Bd változat és nem égetett feliratú, egyes esetekben már nem beszerezhető.
Ez az új anime megszállottakat hátrányosan érintheti amennyiben nem csak a mostani megjelenésűek érdeklik.

Ezért őrülnék egy olyan anime megszállott tagoknak akik szintén olyan gyűjtők mint én, hogy nem törlik a megszerzett animéket. És az ilyeneket esetleg postafordultás adathordozón való megosztással segítenék.
Vagyis dvd postán elküldve rajta az áhított anime évaddal.
Vagy tud aktív helyet a beszerzésre.

Én is szívesen felajánlom ebben a lehetőségeimet (ez leginkább 2000 utáni nem romantikus és nem hosszú évados sorozatok ) azokból amik valóban nem beszerezhetők már.

Mivel nekem is van ilyen anime amit keresnék ilyen módon akár. Mint:

  • Joshikousei/High School Girls
  • Morita-san wa Mukuchi 1-2
  • Tsuyokiss Cool x Sweet
  • Ayakashi
  • Burn Up! Scramble 2004
  • D.C. Da Capo minden évada
  • Gate Keepers
  • Sengoku Collection
  • Kemeko Deluxe!
  • Mission-E 2008
  • Monsuno 1-2
  • Ninin ga Shinobuden
  • Rizelmine
  • Taishou Yakyuu Musume
  • Sensei no Ojikan: Doki Doki School Hours

Szívesen várom bármelyik felől érdeklődőt, segítőt:)

Nézz szét BakaBT-n, mert ott a legjava ezeknek a listából beszerezhető.

Köszi, valóban onnan leszedtem majdnem mindet, bár a minőségben ott is akad gond.
Meg majd kidobnak, mert nem megy a visszatöltés elégé.

[quote=“Xblades”]

Köszi, valóban onnan leszedtem majdnem mindet, bár a minőségben ott is akad gond.
Meg majd kidobnak, mert nem megy a visszatöltés elégé.[/quote]

A feltöltés mennyiségéért nem dobnak ki, mert akkor én már repültem volna, hogy a feltöltési szálam valahogy sose használja senki, vagy nagy ritkán.
A minőség meg olyan, hogy általában a legjobbat választják képiben, ha elérhető (értelemszerűen, amiből nincs még DVD-s kiadás sem, nemhogy BD, abban nem fog tudni felkerülni) és nem licencelt amcsiban.

Sziasztok!

Ilyen problémám még nem volt és nem is tudtam megoldani elég sok keresés után sem. Az [size=150]Avengers Confidential: Black Widow & Punisher[/size] című koprodukciós animének keresem a Japán nyelvű videóját. Mindenhol csak angolul találom. Egy olyan videót sem találtam ahol bent hagyták volna a Japán hangsávot is :S Nem tudom, hogy azt már miért ne hagyhatták volna benne? Reménykedem benne, hogy valaki okosabb lesz nálam és megtalálja nekem. Hátha valaki ismer Japán torrenteket, ahonnan letudom tölteni.

[quote=“jibraB”]Sziasztok!

Ilyen problémám még nem volt és nem is tudtam megoldani elég sok keresés után sem. Az [size=150]Avengers Confidential: Black Widow & Punisher[/size] című koprodukciós animének keresem a Japán nyelvű videóját. Mindenhol csak angolul találom. Egy olyan videót sem találtam ahol bent hagyták volna a Japán hangsávot is :S Nem tudom, hogy azt már miért ne hagyhatták volna benne? Reménykedem benne, hogy valaki okosabb lesz nálam és megtalálja nekem. Hátha valaki ismer Japán torrenteket, ahonnan letudom tölteni.[/quote]

AsianDVDClubon fenn van. LINK DVD formátum, de legalább benne van minden hangsáv. Regelsz és a tiéd. :smiley:

Leírás a torrentről:

[spoiler]enre…: Animation | Action | Sci-Fi
Distributor…: Sony Pictures Home Entertainment/Marvel
Year…: 2014
Country…: Japan
Director…: Kenichi Shimizu

Source…: DVD9.
DVD Format…: NTSC
DVD Size…: DVD9
Programs Used…: DVD Decrypter
Screen Format…: Widescreen
Audio Language…: Japanese, English, Portuguese, Spanish, Thai
Audio Format…: DD 5.1
Subtitles…: English, English SDH, Chinese Traditional, Korean, Portuguese, Spanish, Thai.

Menu…: Untouched
] Stripped

Video…: Untouched
] Re-encoded

DVD Extras…: Untouched
] Re-encoded
] Stripped
] None on source[/spoiler]