Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu

Műfaj: akció, fantasy, kaland, mágia, shounen, vígjáték

Besorolás: Anime, TV

Hossz: ?? rész

Megjelenés: 2018.01.13.

Fordítás: Daikirai

És meg is hoztam az első részt. :slight_smile: Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu 01. rész [Magyar Felirattal] - indavideo.hu

Egyébként, az AnimeRaptors & Haru-Subs páros is viszi ezt a cuccot!

A Haru-Subs-szal közösen mi is meghoztuk a Nanatsu no Taizai folytatásának első részét, melyben minden lényegesebb szereplő új “rucit” kap. XD

Link 01. részünkhöz!

Jó szórakozást a gyönyörű OP-al és formázással ellátott első részhez!

És meg is hoztam a 2. részt, hála a forrásnak, szépen megformázva! :slight_smile: Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu 02. rész [Magyar Felirattal] - indavideo.hu

Ma estétől tőlünk is kiadásra került a Nanatsu no Taizai 02. évadának 02. része tölthető feliratként!

Más formátumban a Haru-Subs-szos Projekttársaknál tölthető!

Online verzióban vagy ma késő este vagy holnap reggel jön!

Jó szórakozást hozzá!

Meghoztam a 3. részt is :slight_smile:

Ezennel mi is elhoztuk a 03. részét Online ennek a csodálatos cuccnak, melyben a dögös Merlin nevű varázslónk végre mutat valamit a varázserejéből és Meliodasék egy sürgős kiruccanást tesznek Arthur Királyhoz, azaz Camelotba.

Jó szórakozást hozzá!

Újabb hét, újabb rész. jó szórakozást a 4. részhez!

Ezennel mi is megérkeztünk a 04. részével, melyben szegény Tündérek ismét szívnak de nagyon! XD

Jó szórakozást hozzá!

Meghoztam az 5. részt, jó szórakozást!

Ezennel mi is megérkeztünk a 05. részével, melyben szegény Meliodasék között igencsak szétcsapnak! XD

Jó szórakozást hozzá!

Meghoztam a 6. részt is, jó szórakozást hozzá!

Ezennel mi is megérkeztünk a 06. részével, melyben kiderül, hogy
nincs ám minden elveszve, csupán meg kell erősödniük Meliodaséknak XD

Jó szórakozást hozzá!

Megérkeztem a 07. résszel is.

Mi is elkészültünk már egy jó ideje a 07. részével, melyben kiderül,
nem egy leányálom az óriási lét, amit a kedvenc óriáslányunk kénytelen megtapasztalni a saját bőrén is.

Jó szórakozást hozzá!

Itt is lenne a 8. rész is, melyben Meliodas megkísérli visszaszerezni elzárt erejét a druidák földjén, jó szórakozást!

Igaz, hogy később érkezett meg, mint ahogy el volt tervezve, de végre kiadásra került a Nanatsu no Taizai 02. évadának 08. része Haru-Raptors verzióban tölthető feliratként és Videósan is!

Megjött az e heti, azaz a 9. rész is.

Mi is elkészültünk már egy ideje a 09. részével!

Jó szórakozást hozzá!

Időközben megérkezett tőlünk is a Nanatsu no Taizai 02. évadának 10. része Online!

Ban sivár gyermekkorába kaphatunk betekintést és abba, hogy ki volt az a személy, akire apjaként és megbízható támaszaként tekintet.