Praystation, kíméletlen kalandok komputeren és konzolon

Ide is rég írtam már…
Mai ajánlatom 2011 egyik gyöngyszeme. Ez egy logikai, ügyességi, mászkálós játék. Ne tévesszen meg senkit a 70MB körüli mérete és a fekete fehér kivitel, minimum 4-5 óra gyilkos játékélmény vár rád ha kipróbálod. Minden ellened van, és ha nem figyelsz eléggé, kb minden percben meg fogsz halni. :smiley:
Itt egy kis ízelítő:
youtube.com/watch?v=dY_04KJw-jk

Újra felraktam én is, de csak akkor játszom vele, mikor a másik játékban szerverkarbantartás van. Inkább öcsém tolja, szal lehagyott benne. xD

Most főleg a Tera Online MMO-t próbálgatom. Első ilyen fajta játékom, de sikerült egy elég jó grafikájút kiválasztanom. Természetesen régebben is szemezgettem vele, de rossz géppel nem lehet. Na meg most már ingyenes lett. Új gép után pont kapóra jött, így belekezdtem.
Nem rossz, könnyen kezelhető és ahhoz képest, hogy MMO-ról beszélünk, elég egyszerű is. Viszont még mindig meglep az emberek sokszínűsége. Több a bunkó, mint a normális. xD
Valamint tiszta élvezet egy spanyol ajkú játékossal angolul beszélgetni, aki kegyetlenül töri a nyelvet (pl. i came from XY = az ő értelmezésében: XY-ba megyek). Nos, néha kissé nehézkes értelmezni…

Én mostanában Civilization 5-ben gyakom a jó népet meg a gépet.

Amúgy egy kis hír: a Steam Greenlight rendszerébe felkerültek a Grisaia VN-ek, hogy a Sekai Project elhozza őket oda. Már tudom miért lesz sovány a tárcám.

Annyira nem bízom ebben a kiadásban, mivel a vndb.org szerint “All ages” változat lesz. Szimplán annyi a baj ezzel, hogy az első játék története (!) kevésbé sem nevezhető annak, szóval nem szeretnék valami szétvagdosott akármit megvenni, szerintem meg fogom várni a “javított” változatot, amit a jó emberek hozzá készítenek a másik alapján, és az eredeti játékot megpatchelni. Esetleg megvárni az előző játék fordítójának kiadását…

[quote=“Dex”]

Annyira nem bízom ebben a kiadásban, mivel a vndb.org szerint “All ages” változat lesz. Szimplán annyi a baj ezzel, hogy az első játék története (!) kevésbé sem nevezhető annak, szóval nem szeretnék valami szétvagdosott akármit megvenni, szerintem meg fogom várni a “javított” változatot, amit a jó emberek hozzá készítenek a másik alapján, és az eredeti játékot megpatchelni. Esetleg megvárni az előző játék fordítójának kiadását…[/quote]

Az vicces lenne, főleg, hogy a Sakura Spirit volt az első olyan Steames játék, ami kimondottan szexuális tartalomért kapott felnőtt besorolást (igaz, cickókon és néha 1-1 intim részein kitakart női testen kívül semmit se látsz, szal ez még így is csak simán 16+, nem 18+). Ha jól hallottam, akkor a Neko Para Vol. 1-et se vágták szét, hanem annak minden 18+ cucca benne maradt. Bár egy Hatred szintű balhé után, hogy levették és feltették, mert hogy “túl erőszakos és népirtásra ösztönöz”, miközben a Steam kínálatban ott figyel mindkét Postal teljes verziója meg a Manhunt (az előbbiek ismertek, az utóbbiban egy börtönben az életéért és mások szórakoztatásáért küzdő elítélttel kell minél változatosabban megölnünk, megfojtanunk, megkínoznunk más gonosztevőket, ahol a választékosságért jutalmaz a játék)…

[quote=“Ricz”]

Annyira nem bízom ebben a kiadásban, mivel a vndb.org szerint “All ages” változat lesz. Szimplán annyi a baj ezzel, hogy az első játék története (!) kevésbé sem nevezhető annak, szóval nem szeretnék valami szétvagdosott akármit megvenni, szerintem meg fogom várni a “javított” változatot, amit a jó emberek hozzá készítenek a másik alapján, és az eredeti játékot megpatchelni. Esetleg megvárni az előző játék fordítójának kiadását…

Az vicces lenne, főleg, hogy a Sakura Spirit volt az első olyan Steames játék, ami kimondottan szexuális tartalomért kapott felnőtt besorolást (igaz, cickókon és néha 1-1 intim részein kitakart női testen kívül semmit se látsz, szal ez még így is csak simán 16+, nem 18+). Ha jól hallottam, akkor a Neko Para Vol. 1-et se vágták szét, hanem annak minden 18+ cucca benne maradt. Bár egy Hatred szintű balhé után, hogy levették és feltették, mert hogy “túl erőszakos és népirtásra ösztönöz”, miközben a Steam kínálatban ott figyel mindkét Postal teljes verziója meg a Manhunt (az előbbiek ismertek, az utóbbiban egy börtönben az életéért és mások szórakoztatásáért küzdő elítélttel kell minél változatosabban megölnünk, megfojtanunk, megkínoznunk más gonosztevőket, ahol a választékosságért jutalmaz a játék)…[/quote]

Neko Para Vol. 1 is némileg enyhített verzió, csak ecchi szintű tartalom van benne. De kis utánajárással és piszkálgatással elő lehet hozni belőle a teljes tartalmat.

Erre céloztam, kis utánajárással, némi patcheléssel stb. Meg kell várni, és lesz hozzá. :sunglasses: