2014 elötti animék amelykhez nincs felirat (AA-s lista)

White Album 2. évad hiányzik róla.

Jelentem az Anime Center-től Raisen, és jómagam az OtakuCriticstől befejeztük a
Hani Hani: Operation Sanctuary
című animét!

Anime Centeren és OtakuCritcsen is elérhető :smiley:

Végre a MatsuZatsunak kapacitása nyílt arra, hogy elkezdje a Saiyukit :slight_smile:

Szeretném felvetetni a listára a

  • Futakoi Alternative (angol cím: Twin Love Alternative, más cím: Futakoi 2) című 2005-ös animét.
    Mal adatlap

Bár már nyitottam neki egy topicot a Felirat kérések között.
Ha ez elég, akkor nem kértem semmit :smiley:

Les Miserables kihúzható mellőlem.
Aegit se nyitottam meg már jó ideje, és nem valószínű hogy erre mostanában sor kerülne. :neutral_face:

[/s]Konnichiwa Anne: Before Green Gables (A listán a nyomi angol nevén szerepel.)
(+) Akage no Anne

Lefordítottuk az előzmény-sorozatot, és jelenleg is fordítjuk a folytatást.

Animany Fansub
Neighborhood Story - A Gokinjo Monogatarit januárban elkezdtem fordítani, haladgatok
Rune Soldier - Fordítom, nemsokára publikálom
Princess Lover! Picture Drama - Amikor felkerül a sorozat újraellenőrzött felirata hozzánk, akkor ezt is lefordítom, megvan hozzá az alapanyagom. Korábban is mi voltunk az elkövetők, de akkor még nem volt angol felirat és az első részt japánból készítette az egyik fordítónk

Raisen ötletéből kiindulva átneveztem a topicot.

Hát ha nem harapják érte le a fülem, akkor Ah! My Goddess: Always Together OVA-t, szívesen megcsinálom. :smiley: Kicsit később.

Nos akkor, van egy PuPiPo! című anime, amit akkor én meg is csinálok!
Junpet, írd fel a listára, és utána az “Anime Center” csapatnevet!

Elkezdem kitölteni a hiányzó éveket…

  1. tél:
    Gekijouban Inazuma Eleven GO: Kyuukyoku no Kizuna Gryphon
    Sacred Seven: Shirogane no Tsubasa - SR?
    Requiem (2012)
    Danball Senki W
    Peeping Life S1-S3
    Smile Precure!
    To Heart 2 Dungeon Travelers
    Juusen Battle Monsuno
    My Life
    Shijou Saikyou no Deshi Kenichi OVA (ezt 9. részig találtam indán)
    Eiga Precure All Stars New Stage: Mirai no Tomodachi

  2. tavasz:
    Furiko
    Uchuu Kyoudai: Apo`s Dream
    Lupin Hassei
    The Four Seasons - Namida Fansub
    Furusato Saisei Nippon no Mukashibanashi
    Shiba Inuko-san (13. részig találtam meg)
    Naruto Sugoi Doryoku: Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden (Naruto-kun 30. részig adta ki)
    Arashi no Yoru ni: Himitsu no Tomodachi (2. részig találtam)
    Shirokuma Cafe (5. részig találtam meg)
    Saki: Achiga Hen - Episode of Side-A
    Jewelpet Kira Deco!
    Pretty Rhythm: Dear My Future
    Meitantei Conan: 11-ninme no Striker
    Meitantei Conan Bonus File: Fantasista no Hana
    Inazuma Eleven GO: Chrono Stone (17. részig találtam meg indán)
    Ai Mai! Moe Can Change! - Namida Fansub

Sacred Seven: Shirogane no Tsubasa - SR?
SR nem fogja megcsinálni. Egy időben gondolkoztam azon, hogy összevágom a soriból, de nem tudom milyen minőségű a sorozat felirata, valszeg sokba kerülne javítgatni, úgy meg már nem éri meg egyedül.

Dream Hunter Rem
Ezt megcsináljuk. Dottris végig lefordította és már csak át kell nézni lényegében.

Szerintem ennek úgy lenne értelme, mint ahogy AA-nál is volt anno. Feleslegesnek tartom összegyűjteni az összes létező sorozatot, amihez nem készült magyar felirat, bőven elég van azokból, amikhez valaki elkezdett feliratot csinálni, de aztán félbehagyta. Esetleg még hozzá lehet venni azokat, amikhez van feliratkérős topic. Szóval szerintem elég lenne az itteni fórumot átböngészni, mi az, ami iránt volt kereslet, de aztán mégsem készült el.

Akár. Bár én a saját “kényelmemből” indultam ki. Ha itt megvan minden, amihez még nincs (teljes) felirat és van elérhető angol, akkor nem kell utánajárnom, ha épp olyanom van. :smiley:

Ellenben szerintem 1-2 éven belül 10 oldal hosszúra nőne a lista és a fél AniDB benne lenne olyan címekkel, hogy Balga Bocsok gyurmaanimáció 2 :smiley:

Hát, azért azt nem kéne! XD

The Beast Player Erin - US már befejezte pár éve.

Kurau Phantom Memoryt meg AA fejezte be.

Bokuranot meg Superion befejezte azóta.

[quote=“Raisen”]Nos akkor, van egy PuPiPo! című anime, amit akkor én meg is csinálok!
Junpet, írd fel a listára, és utána az “Anime Center” csapatnevet![/quote]

---------->
Jelentem időközben befejeztem, elkészültem végig a felirattal! Utánaírható, hogy BEFEJEZETT

Dream Hunter REM befejezettnek írható a részünkről.

Amúgy egy megjegyzés, ami szerintem célszerű lesz ennek kapcsán majd az adatbázisnál: szét kell bontani. Az adatbázisok, mint a MAL 4 részesnek írják, az AniDB 3-nak, egy félórás speciallal. Az igazság az, hogy az AniDB-s specialt a MAL (és asszem az AA is) az első résznek veszi, mert időben az jelent meg előbb. Tartalmilag viszont egy hentai jellegű pilot epizódról beszélhetünk, mivel az utána jövő részekben nem volt erotika sem (Rem bikinipáncélján kívül), ráadásul 40-45 percesek lettek. Valamint az első ilyen hosszabb epizód újradolgozza a specialt. (És akkor még mondhatunk olyat, hogy a pilot rész és az első egy évben jelent meg, utána évente stb.)